Wersja dla osób niedowidzących

3 latki "B" integracyjne

Uroczystość pasowania na przedszkolaka
18.05.2018

W dniu 18.05.2018r. maluszki z grupy 3-latków „B” zostały prawdziwymi przedszkolakami. Ten dzień pozostanie na długo w pamięci dzieci, rodziców i zaproszonych gości, ponieważ w tym dniu odbyła się bardzo ważna uroczystość – Pasowanie Na Przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Panie nauczycielki Sabinę Szkudlarek i Anettę Derkacz. Później nasze pociechy zaprezentowały program artystyczny, podczas którego śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i tańczyły układy taneczne. Na koniec części artystycznej maluszki złożyły uroczyste przyrzeczenie obiecały m.in., że „…od dziś zawsze będą zuchami i dobrymi kolegami”. Następnie pani dyrektor Joanna Stachowiak za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Pani wiceprezes Iwona Górnicka na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdemu przedszkolakowi przypięła odznakę pasowania na przedszkolaka, a pani prezes Alicja Szatkowska wręczyła dyplomy.
Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi i gośćmi zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.
Był to wspaniały, niezapomniany dzień pełen emocji miłych  wrażeń i radości zarówno dla dzieci, rodziców, nauczycielek i zaproszonych gości. Teraz każdy maluszek może powiedzieć, że jest PRAWDZIWYM PRZEDSZKOLAKIEM.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA