Wersja dla osób niedowidzących

Akcja-FotoEdukacja

W skali mikro i makro
14.05.2022

Kolejna edycja warsztatów fotograficznych dla dzieci i młodzieży oficjalnie otwarta. W tym roku postanowiliśmy na rozpoczęcie odwiedzić m.in. rozkwitające Arboretum w Wojsławicach i zobaczyć (oraz oczywiście sfotografować) rozkwitającą tam florę. Jak zawsze, tak i tym razem wszystko zaczęło się od części teoretycznej.

Podczas plenerowego wykładu w bardzo miłym otoczeniu fotograf Przemysław Walniczek odświeżył wiedzę uczestników zdobytą na dotychczasowych zajęciach, a także poszerzył ją o nowe zagadnienia. A było o czym mówić, bo tego dnia uczestnicy trenowali zarówno panoramy, jak i piękne, efektowne zbliżenia, którym sprzyjała roślinność w ogrodzie.

Po zwiedzeniu Arboretum i przerwie obiadowej przyszła pora na wyjazd do drugiego celu naszej podróży, którym była tego dnia Wieża Widokowa w Kotowicach. Efektowna, 40-metrowa konstrukcja wśród części uczestników wzbudziła zachwyt, a niektórych delikatnie przestraszyła. Najważniejsze jednak, że uraczyła nas pięknymi widokami na płynącą obok Odrę, a także majaczące w oddali Ślężę czy Sky Tower.

Nasze warsztaty jak zawsze były bardzo owocne. Pozwoliły nam nie tylko zrobić mnóstwo fantastycznych zdjęć, ale też przełamać swoje bariery, dzięki czemu każdy z uczestników wszedł na sam szczyt wieży swoich możliwości.

Zadanie dofinansowano w ramach projektu „Akcja-FotoEdukacja”
ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Milicz

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA