Wersja dla osób niedowidzących

Akcja-FotoEdukacja

Wakacje z aparatem
27.06.2022

Drugi wyjazd w ramach tegorocznych warsztatów fotograficznych dla dzieci i młodzieży już za nami. Tym razem młodzi amatorzy fotografii postanowili wybrać się na Stóg Izerski, czyli jeden z najwyższych szczytów Gór Izerskich, położony w okolicy Świeradowa-Zdrój.

Czerwcowy wyjazd był świetną okazją, żeby spełnić marzenie i wybrać się w powietrzny rejs gondolą. Uczestnicy byli zachwyceni widokami – zarówno tymi, które obserwowali podczas podróży jak i tymi, które zastali po wejściu na górę. Zanim jednak zaczęliśmy robić zdjęcia, jak zawsze odbył się wykład teoretyczny.

Po nim przyszła pora na wykonywanie zdjęć: zarówno krajobrazu, jak i wyszukiwanie tak lubianych przez naszych uczestników urokliwych szczegółów. Dodatkową atrakcją był tego dnia dron, który latał za nami i fotografował oraz filmował nas z góry. Następnie udaliśmy się na obiad.

Poniedziałkowe warsztaty były znakomitym rozpoczęciem wakacji i dały wszystkim mnóstwo radości, a także pozwoliły zrobić świetne zdjęcia upamiętniające ten dzień. Zapraszamy do obejrzenia!

Zadanie dofinansowano w ramach projektu „Akcja-FotoEdukacja”
ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Milicz

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA