Starsze aktualnościDruga edycja Zawodów Pływackich o Puchar Prezesa MSPDiON za nami! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów i wspólnego przeżywania tych pięknych chwil. W miniony piątek w GOSiR Krośnicka Przystań PARK WODNY odbyły się niezwykłe zawody pływackie, które uroczyście otworzyła Wiceprezes MSPDiON, Agnieszka Szatkowska. To już drugi raz, gdy w tym miejscu mogliśmy wspólnie celebrować ducha sportu, przyjaźni i determinacji. W rywalizacji udział wzięli uczestnicy naszych placówek oraz goście z WTZ Krotoszyn. Startowali w trzech kategoriach:
Zawody przebiegały w radosnej atmosferze, pełnej wsparcia ze strony naszej kadry, przyjaciół stowarzyszenia oraz zaproszonych gości. Nie zabrakło także głośnych i pełnych energii kibiców, którzy motywowali naszych sportowców do walki! Po emocjonujących startach każdy uczestnik otrzymał medal i upominek, a główny puchar trafił w ręce WTZ Krotoszyn. Jednak największym zwycięstwem była walka z własnymi ograniczeniami – każdy uczestnik pokazał niesamowity hart ducha i determinację. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Wasze wsparcie to klucz do sukcesu takich inicjatyw! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów i wspólnego przeżywania tych pięknych chwil. Razem tworzymy niezapomniane wspomnienia i mamy nadzieję, że kolejne edycje będą równie wspaniałe! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |





































