Wersja dla osób niedowidzących

Chrześcijański Koncert Charytatywny Mate.o

Chrześcijański Koncert Mate.O
05.10.2017

W czwartek 5 października w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu odbyła się III edycja Koncertu Charytatywnego, którego gwiazdą wieczoru był Mate.o – Mateusz Otremba ze swoim zespołem. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny. Dochód ze zbiórki publicznej w wysokości ok. 6 tyś zł przeznaczono na działania Ośrodka Wczesnej Interwencji.

więcej »


O koncercie w Radio Wawa
03.10.2017

W dniu dzisiejszym Pani Prezes Alicja Szatkowska wraz z księdzem Proboszczem Zbigniewem Słobodeckim oraz Przemysławem Walniczkiem gościli w radiu Wawa. Którzy opowiadali o Milickim Stowarzyszeniu przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Wczesnej interwenci i terapiach jakie nasz Ośrodek oferuje oraz o Chrześcijańskim Koncercie Charytatywnym z udziałem Mate.O i jego zespołu, który odbędzie się 5 października o godzinie 19.00 w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu.

więcej »


Podziękowania dla pana Henryka Wachowiaka
02.10.2017

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych bardzo serdecznie dziękujemy panu Henryki Wachowiakowi - Agencja Ubezpieczeniowa Usługi Ubezpieczeniowe i Doradztwo. Za ubezpieczenie całego koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Dzięki takiej pomocy koncert może odbyć się bez żadnych problemów, a przybyli ludzie wesprą nasz szczytny cel jakim jest wczesna diagnostyka i rehabilitacja niepełnosprawności u małych dzieci.

więcej »


Rapowy support naszego Koncertu!
01.10.2017

Uwaga NEWS tego weekendu! Supportem podczas Chrześcijańskiego Koncertu Charytatywnego zespołu Mate.o w Miliczu będzie KSIĄDZ JAKUB BARTCZAK!!! Oglądajcie i roześlijcie info w ŚWIAT!!! Do zobaczenia na KONCERCIE o 18:30.

więcej »


Audycja z radio rodzina
01.10.2017

Dzisiaj Pani Prezes Alicja Szatkowska wraz z księdzem Proboszczem Zbigniewem Słobodeckim  i Przemkiem Walniczkiem gościli w Radio Rodzina. Opowiadali o Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, a w szczególności o wczesnej interwencji oraz o Chrześcijańskim Koncercie Charytatywnym z udziałem Mate.O i jego zespołu, który odbędzie się 5 października w Kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu o godzinie 19:00.
Pani prezes Alicja Szatkowska opowiedziała na czym polega Wczesna Interwencja i jak bardzo pomaga ona rodzicom. Oraz zapraszała wszystkich na Koncert podczas którego odbędzie się zbiórka na ten cel. Natomiast Ksiądz Proboszcz podkreślił, że już po raz drugi odbędzie się takie wydarzenie w kościele i bardzo cieszy się z tego powodu, że może w jakieś części przyczynić się do pomocy tym najmłodszym.
 

więcej »


Radio Wawa kolejnym patronatem medialnym
27.09.2017

Radio Wawa przyjęło patronat medialny nad koncertem Charytatywnym z udziałem Mate.O i jego zespołu. W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych bardzo serdecznie dziękujemy za podjęcie współpracy. Dlatego, że dzięki Wam nasza wiadomość o koncercie dotrze do wielu ludzi, którzy przyjdą i wesprą nasz szczytny cel jakim jest wczesna diagnostyka i rehabilitacja niepełnosprawności u małych dzieci.

więcej »


Dziękujemu Banku Spółdzielczemu z Milicza
27.09.2017

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu z Milicza, za wsparcie i pomoc w organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Zawsze możemy na was liczyć podczas organizacji takich imprez i mamy wielką nadzieję, że po raz kolejny uda nam się wesprzeć wczesną diagnostykę i rehabilitacje niepełnosprawności u małych dzieci. 
 

więcej »


Dziekujemy firmie Leksus
27.09.2017

Dziękujemy również panu Henrykowi Lechowi- biuro rachunkowo-prawne Leksus za wparcie organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Liczymy że ta pomoc przyczyni się do wsparcia wczesnej diagnostyki i rehabilitacji niepełnosprawności u małych dzieci.

więcej »


Pdziękowania dla pana Adama Michalaka
26.09.2017

Podopieczni Milickiego stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych chcieli by bardzo podziękować Panu Adamowi Michalakowi – Skup surowców wtórnych za bezinteresowna pomoc podczas organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu.
Cieszy nas fakt iż chce Pan się przyłożyć do odniesienia już po praz kolejny wielkiego sukcesu przez Nasze Stowarzyszenie i wspomóc wczesną diagnostykę i rehabilitacje niepełnosprawności u małych dzieci.
 

więcej »


Dziękujemy Nadleśnictwu Żmigród
26.09.2017

Pragniemy serdecznie podziękować w imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Nadleśnictwu Żmigród. Za pomoc i wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego Mate.O  i jego zespołu.
Dzięki współpracy z państwem mamy wielką nadzieję, że po raz kolejny uda nam się odnieść ogromny sukces i wesprzeć naszych najmłodszych podopiecznych we wczesnej diagnostyce i rehabilitacji niepełnosprawności.
 

więcej »

1 2 3 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA