Wersja dla osób niedowidzących

Chrześcijański Koncert Charytatywny Mate.o

Pdziękowania dla pana Adama Michalaka
26.09.2017

Podopieczni Milickiego stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych chcieli by bardzo podziękować Panu Adamowi Michalakowi – Skup surowców wtórnych za bezinteresowna pomoc podczas organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu.
Cieszy nas fakt iż chce Pan się przyłożyć do odniesienie już po praz kolejny wielkiego sukcesu przez Nasze Stowarzyszenie i wspomóc wczesną diagnostykę i rehabilitacje niepełnosprawności u małych dzieci.
 

więcej »


Dziękujemy Nadleśnictwu Żmigród
26.09.2017

Pragniemy serdecznie podziękować w imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Nadleśnictwu Żmigród. Za pomoc i wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego Mate.O  i jego zespołu.
Dzięki współpracy z państwem mamy wielką nadzieję, że po raz kolejny uda nam się odnieść ogromny sukces i wesprzeć naszych najmłodszych podopiecznych we wczesnej diagnostyce i rehabilitacji niepełnosprawności.
 

więcej »


Dziękujemy firmie Deftrans
26.09.2017

Dziękujemy również firmie Deftrans Sp. z o.o. za wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Mamy wielką nadzieję, że dzięki Państwa pomocy już po raz kolejny uda nam się odnieść wielki sukces i wesprzeć Naszych najmłodszych podopiecznych we wczesnej diagnostyce i rehabilitacji niepełnosprawności.

więcej »


Podziękowania dla Apartamentów Hotelowych Berfami
26.09.2017

Również wielkie podziękowania w imieniu podopiecznych Milickiemu Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy na ręce firmy Berfami Apartamenty Hotelowe, za wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu.
Dzięki waszemu wsparciu zaproszeni artyści będą mogli miło spędzić czas w oferowanych przez was apartamentach. Liczymy na to iż również przyczyni się to do odniesienia wielkiego sukcesu i po raz kolejni nasi najmłodsi podopieczni będą mogli liczyć na pomoc jaką jest wczesna diagnostyka i rehabilitacja niepełnosprawności.
 

więcej »


Dziekujemy firmie Art-Zbyt
26.09.2017

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie dziękujemy firmie PHU Art.-Zbyt Sp. J.. Za bezinteresowną pomoc i wsparcie koncertu charytatywnego Mate.O  i jego zespołu.
Już po raz kolejny pomagacie nam w organizacji tak dużego wydarzenia, dzięki temu dorzucacie swoją cegiełkę do szczytnego celu jakim jest wczesna diagnostyka i rehabilitacja niepełnosprawności u naszych małych podopiecznych.
 

więcej »


Pdziękowanie firmie Transport-Anna Tarczyńska
26.09.2017

Dziękujemy serdecznie firmie transportowej – Anna Tarczyńska za wsparcie i pomoc w organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O. i jego zespołu.
Dzięki takiej pomocy najmłodsi podopieczni Milickiego stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych maja nadzieje iż po raz kolejny uda się uzyskać wsparcie takich ludzi jak Pani. Którzy wesprą podczas koncert nasz szczytny cel jakim jest wczesna diagnostyka i rehabilitacja niepełnosprawności u małych dzieci
 

więcej »


Kolejny patronat medialny! Czasopismo "Miłujcie się!"
18.09.2017

Otrzymaliśmy dzisiaj kolejną dobra wiadomość. Czasopismo „Miłujcie się!” objęło patronatem medialnym koncert charytatywnym z udziałem Mate.O i jego zespołu. W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie dziekujęmy.

więcej »


Kolejny singiel - czy będzie na koncercie?
11.09.2017

Kolejny kawałek Mate.o na zakończenie poniedziałku pełnego rutyny i 4 tygodniowych przygotowań:) ODLICZAMY! Dziś przygotowaliśmy dla WAS plakaty, które niebawem wyruszą w miasto :) Szukajcie nas na tablicach i słupach z ogłoszeniami! Dobranoc! :) Poniżej w  singlu wystąpiła Natalia Niemen.

więcej »


Po raz kolejny parafia pw. św. Andrzeja Boboli wspiera Koncert Charytatywny
06.09.2017

Chrześcijański Koncert Charytatywny i kolejna edycja organizowanych przez nas wydarzeń pobudzających filantropie w naszej miejscowości po raz kolejny odbędzie się w jednej z milickich świątyń a dokładnie pw. Andrzeja Boboli. Na to hasło nie mogło zabraknąć funduszy od gospodarza tejże parafii. Dziękujemy księdzu prałatowi Zbigniewowi Słobodeckiemu za udostępnienia świątyni oraz wsparcie finansowe . Cieszymy się bardzo, że możemy wspólnie zorganizować tak wielkie wydarzenie. 

więcej »


Nadlećnictwo Milicz wspiera Koncert
06.09.2017

Kolejny koncert charytatywny, kolejni ludzie dobrej woli! Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych bardzo dziękuje Nadleśniczemu Januszowi Łabudzie oraz pracownikom Nadleśnictwa Milicz za bezinteresowne wsparcie Chrześcijańskiego Koncertu Charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Chcemy wyrazić głośno, że dzięki Państwa pomocy, jesteście nie tylko partnerem podczas organizowanych przez nas działań, ale i PRZYJACIELEM, ponieważ z doświadczenia wiemy, że zawsze możemy na was liczyć.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP 1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA