Wersja dla osób niedowidzących

Dostrzegamy piękno i melodie Doliny Baryczy

Papieski recital Raj Story - VIDEO, Fotorelacja
15.10.2020

Papież Jan Paweł II był wielkim człowiekiem i niedoścignionym wzorem do naśladowania dla milionów Polaków. Do tej grupy z pewnością zaliczają się członkowie naszego stowarzyszeniowego zespołu Raj Story. Niezwykle ucieszył ich więc fakt, że mogli zagrać piękny koncert ku jego czci.

Występ ten był zaszczytny z wielu powodów. Nie dość, że na zaproszenie Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu mieli okazję wystąpić w pięknej świątyni o świetnej akustyce, to jeszcze mogli utrwalić w ten sposób pamięć o św. Janie Pawle II, który wiele dla nich znaczył. Ponadto, recital ten był swoistym supportem przed koncertem prawdziwej gwiazdy polskiej estrady – Łukaszem Zagrobelnym, który zagrał w tym samym miejscu dzień później.

Dzięki wsparciu Grupy Afekt członkowie zespołu brzmieli jeszcze bardziej profesjonalnie i mogli zagrać utwory w sakralnym tonie z jeszcze lepszym nagłośnieniem oraz pięknym oświetleniem scenicznym.

Koncert odbył się w ramach projektu "Dostrzegamy piękno i melodie Doliny Baryczy" dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Dla tych, którzy przegapili - ZAPIS TRANSMISJI:

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA