Wersja dla osób niedowidzących

Dolnośląski Punkt Doradczy

SZKOLENIE DLA STOWARZYSZEŃ
23.10.2017

W dniu 23 października br. w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu odbyło się szkolenie pn.: „Piszemy i rozliczamy projekty” organizowane w ramach projektu Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego we współpracy z Gminą Milicz.

 
 
 
 
 
 

Około godziny 15:30 w Sali konferencyjnej CAL’u reprezentanci 16 organizacji pozarządowych z powiatu milickiego skorzystali ze wsparcia szkoleniowego organizowanego przez Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Miliczu. Uczestników powitał Pan Przemysław Walniczek, który na wstępie poinformował o ofercie Punktu i propozycji warsztatowej organizowanej na kolejne miesiące. Cztero-godzinne szkolenie poprowadził Pan Marcin Babiuch, doświadczony praktyk i szkoleniowiec znany już w powiecie milickim.  Zakres szkolenia obejmował :

1. Prawidłowe wypełnianie ofert oraz sprawozdań z wykonywania zadania publicznego w otwartych konkursach ofert

2. Prawidłowe wypełnianie uproszczonych ofert i sprawozdań z realizacji zadania publicznego ( pozakonkursowego trybie 19a )

Po zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymali stosowne zaświadczenia. DPK-D Milicz dziękuje przedstawicielom milickich NGO’sów za obecność. Wszystkim życzymy samych pozytywnych wyników. Powodzenia J

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA