Wersja dla osób niedowidzących

Ewelina Lisowska - piosenkarka

Ambasadorka walczy o Finał!
06.11.2015

Wszyscy już wiedzą, że w MSPDiON gościmy gwiazdy sportu i estrady. Jedną z nich jest Ewelina Lisowska, która w ubiegłym roku swoją wizytą sprawiła ogromną niespodziankę podopiecznym naszego Ośrodka. Co więcej postanowiła wspomóc naszą organizację stając się Ambasadorką kampanii 1%! Teraz mamy szansę zrewanżować się za ten przyjacielski gest.

 
          Ewelina  po niespodziewanym obrocie spraw i oficjalnej informacji programu Tańca z Gwiazdami związanej z kontuzją Anny Cieślak wróciła na parkiet Dancing with the Stars.  Na przygotowanie się do energicznej samby i  szybkiego foxtrota para miała tylko 2 dni. Siódmy odcinek w drodze wyjątku rządził nieco innymi zasadami. Para, która otrzymała największą ilość głosów widzów w głosowaniu smsowym uzyskała immunitet i automatycznie przechodziła do kolejnego odcinka bez potrzeby wystąpienia w drugim układzie tanecznym.  Jak się okazało Ewelina i Tomek uzyskali ponad 50% wszystkich oddanych głosów co zapewniło im udział w półfinale. Jury  również doceniło ich taniec i nagrodziło najwyższymi notami, każdy bez wyjątku przyznał im po 10 pkt!
 
          Teraz rozpoczyna się walka o finał, dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich o pomoc dla Eweliny. Już w ten piątek na antenie Polsatu o godzinie 20:00 możemy wspomóc Ewelinę wysyłając sms o treści 1 na numer 7370 po rozpoczęciu programu.
 
Zdjęcie nr 1
Ewelina Lisowska ze swoim partnerem. Trzymamy kciuki :)
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA