Wersja dla osób niedowidzących

Ewelina Lisowska - piosenkarka

Ewelina w finale TzG
12.11.2015

Stało się, nasza ambasadorka 1% Ewelina Lisowska dostała się do finału Tańca z Gwiazdami. Do awansu Ewelinie i Tomkowi Barańskiemu wystarczyły dwa tańce. Rywale musieli… tańczyć w dogrywce.

       

           O tym, że Ewelina świetnie śpiewa wiedzieliśmy od dawna, ale swoim tańcem zaczarowała nas niedawno. W walce o finał nasza ulubiona para spotkała się ze popularną wokalistką Cleo i Janem Klimentem oraz znaną serialu „Klan” Agnieszką Kaczorowską oraz byłym siatkarskim reprezentantem Polski Łukaszem Kadziewiczem. Pary miały do wykonania po trzy tańce. Jak się jednak okazało Ewelina i Tomek najpierw zmysłową cha-chę, a później ognistą rumbą oczarowali jurorów na tyle, że ci przyznali im awans do finału bez potrzeby oczekiwania na głosy widzów. Te natomiast zadecydowały o tym, że finałowymi rywalami naszej ulubionej pary będą Agnieszka i Łukasz.  Warto dodać, że Ewelinę i Tomka wspierała na miejscu dopingiem Zuzia Białek nasz przedszkolak, na co dzień kuzynka Eweliny. Wielki finał już w najbliższy piątek, do wygrania kryształowa kula i 100 tyś. złotych. W końcowej rozgrywce zwycięstwo Eweliny i Tomka bez naszych głosów będzie już niemożliwe. Dlatego zarządzamy pełną mobilizację, więc w piątek o godz. 20.00 telefony w dłonie i ślemy sms-y. W końcu o triumf walczy nasza ambasadorka.

Zdjęcie nr 1.
Ależ oni tańczą, Ewelina i Tomek oczarowali nie tylko publiczność ale i jury, którego werdykt spowodował, że bez oczekiwania na głosy widzów awansowali do finału
 
Zdjęcie nr 2.
Zuzia na miejscu dopingowała swoją kuzynkę :)
 
Zdjęcie nr 3.
Wzruszona Ewelina odbiera kwiaty od Zuzi i dziękuje za wsparcie widowni i widzom 
 
Zdjęcie nr 4.
Pamiątkowa fotka z jurorem Michałem Malitowskim
 
Zdjęcie nr 5.
To, czy po finale będzie również tak radośnie zależy również od nas, dlatego w piątek nasze telefony powinny grzać się do czerwoności :)
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA