Wersja dla osób niedowidzących

Ewelina Lisowska - piosenkarka

Ewelina Lisowska Gwiazdą Dobroczynności?
10.10.2019

Ewelina Lisowska wspiera Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych od 2016 roku. W tym czasie w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju naszej organizacji na wielu płaszczyznach. Taka pomoc nie mogła pozostać niezauważona, dlatego nasza kapituła zdecydowała o zgłoszeniu jej do plebiscytu "„Gwiazdy dobroczynności”.

Nagroda ta jest to kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne słynnych osób. Jej podsumowaniem jest coroczny Bal Charytatywny, podczas którego ogłaszani są laureaci konkursu. Trzeba przyznać, że nasza ambasadorka idealnie wpisuje się w jego kryteria.

Zaangażowanie Eweliny Lisowskiej objawia się na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim, to od niej rozpoczęła się idea koncertów charytatywnych, to ona zagrała pierwszy i dotychczas rekordowy pod względem całości uzbieranych środków. Dzięki temu udało nam się wystartować z Pokojem Wytchnień, który następnie był systematycznie rozwijany. Wokalistka aktywnie uczestniczy także w życiu Stowarzyszenia, regularnie nas odwiedza, jak chociażby podczas naszego 25-lecia, co roku nagrywamy też materiały do kampanii 1%. Nieoceniony był też jej wkład w zeszłoroczne „prezenty świąteczne”, które otrzymaliśmy od jej partnera – sieci sklepów Media Expert. Liczymy, że wszystko, czego dla nas dokonała, nie umknie uwadze komisji plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności, ponieważ naszym zdaniem Ewelina zasługuje na tę nagrodę.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA