Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci 3

V-ce Mistrzowie Dolnego Śląska
20.09.2019

Reprezentująca Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych drużyna Piłkarski Tryb Życia zajęła II miejsce w XIII edycji turnieju piłki nożnej osób z niepełnosprawnościami TURGOL 2019, który został rozegrany w dniach 19-20 września na wrocławskich Polach Marsowych. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie „Ostoja” z Wrocławia.

Nasza drużyna do turnieju przystępowała z pozycji obrońcy trofeum i wszystkie drużyny ostrzyły sobie zęby na mecz z miliczanami. W rozgrywkach ekstraklasy rozegraliśmy 6 meczów z czego 5 zakończyło się zwycięstwem PTŻ, a w jednym meczu ponieśliśmy porażkę z ekipą Opolnicy, która ostatecznie wygrała całe zawody.

Tegoroczna edycja stała na bardzo wysokim poziomie, co cieszy i daje świetny prognostyk na kolejne tego typu turnieje. Ekipa Piłkarski Tryb Życia nie mogła wystąpić w swoim najsilniejszym składzie, ponieważ 5 podstawowych graczy z powodów zdrowotnych nie pojechało z drużyną, a 2 pozostałym zatrzymały obowiązki zawodowe. Bardzo dobre zawody rozegrali nasi rezerwowi zawodnicy, którzy udowodnili, że milicka drużyna nie ma słabego ogniwa.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom turnieju za bardzo wysoką formę sportową i postawę fair-play, wszystkim piłkarzom, którzy reprezentowali nasze barwy oraz trenerowi i animatorom sportu za przygotowanie drużyny do turnieju.

Wyjazd na XII edycję Turgola oraz okres przygotowawczy mógł się odbyć dzięki realizacji projektu „Futbolowi Pasjonaci 3”, który finansowany jest ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA