Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci 4

Piłkarskie pożegnanie lata
07.09.2021

Za nami turniej pn. „Pożegnanie lata” rozgrywany w ramach projektu „Futbolowi Pasjonaci 4”. Piłkarscy entuzjaści z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pod okiem instruktora i animatorów sportu rozegrali swoje mecze prowadzone przez sędzię. Wszystko odbyło się więc zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną.

Zawody te były świetną okazją dla młodych talentów, aby pokazać swoje umiejętności na szerszej arenie, a w konsekwencji nawet zdobyć angaż w „reprezentacji MSPDiON” czyli drużynie Piłkarski Tryb Życia. Wszyscy zawodnicy popisali się znakomitą grą, która została doceniona przez sztab szkoleniowy czujnie obserwujący boiskowe wydarzenia.

Dzięki uprzejmości Akademii Sportu w Miliczu impreza odbyła się na pięknym boisku z naturalną murawą, dzięki czemu mogliśmy skupić się wyłącznie na sportowej rywalizacji. Mieliśmy także możliwość stworzenia dodatkowych stanowisk z innymi konkurencjami, które posłużyły m.in. podczas rozgrzewki.

Tymczasem prezentujemy Państwu fotorelację z naszych zmagań. Zapraszamy także do obejrzenia zapisu transmisji na żywo, nie mogąc doczekać się kolejnego turnieju, który odbędzie się już niebawem.

Turniej odbył się w ramach projektu "Futbolowi Pasjonaci 4" dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA