Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci 6

Piłkarskie zmagania z okazji rozpoczęcia wakacji
04.07.2023

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Miliczu ponownie wypełniła się głodnymi sportowych emocji piłkarzami z niepełnosprawnościami. Wszystko za sprawą turnieju futsalowego, czyli Milicz Football Cup - imprezy sportoworekreacyjnej dla osób z niepełnosprawnością, który odbył się we wtorek 04.07.2023r i oficjalnie rozpoczął wakacyjne zmagania miłośników piłkarskich rywalizacji.

Rozgrywki były idealną okazją do integracji zawodników z trzech drużyn - WTZ Ostoja Wrocław, Fundacja Pomaluj Mi Świat i naszego stowarzyszeniowego Piłkarskiego Trybu Życia. Wszystkie zespoły są częścią Sekcja Bez Barier WKS Śląsk Futsal Wrocław, były to więc także wewnętrzne rozgrywki sekcji. Na koniec rozegraliśmy wspólny mecz drużyn złożonych z wszystkich trzech miast, biorących udział w imprezie.
Turniej przyniósł mnóstwo sportowych emocji i rywalizację w duchu fair play. Zwycięzcami okazali się wszyscy, jednak kilkoro zawodników wyróżniało się szczególnie, czym przyciągnęło uwagę skautów talentów. Najważniejsza była jednak wspólna, dobra zabawa, która z pewnością sprawiła, że całe wydarzenie przebiegło w świetnej, koleżeńskiej atmosferze.
 
Impreza odbyła się w ramach projektu "Futbolowi Pasjonaci 6" dofinansowanego ze środków budżetu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Dolnośląskiego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA