Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci 7

AKTUALNOŚCI     REKRUTACJA     PLAKAT INFORMACYJNY

Projekt jest kontynuacją sportowej działalności naszej organizacji, a także funkcjonowania drużyny Piłkarski Tryb Życia, która od 2014 funkcjonuje przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych i ma na celu zapewnienie osobom z niepełnosprawnościami zamieszkującym na terenie Województwa Dolnośląskiego (w powiatach: milicki, trzebnicki, oleśnicki, oławski i Miasto Wrocław) odpowiednich warunków do aktywizacji sportowej, rozwijania pasji i funkcjonowania w społeczeństwie poprzez organizację cyklu imprez sportowo-rekreacyjnych.

Jego celem jest danie ok. 150 osobom niepełnosprawnym szansy na poprawę kondycji psychofizycznej i stanu zdrowia, oraz ich aktywizacji i poprawy integracji społecznej. W ramach projektu odbędzie się pięć imprez (z zachowaniem prawidłowych, higienicznych i bezpiecznych warunków realizacji zadania, ze szczególnym uwzględnieniem zaleceń sanitarnych w związku z zagrożeniem COVID-19), podczas których uczestnicy będą mogli zweryfikować swoje umiejętności piłkarskie poprzez udział w imprezach sportowych.

Spośród najlepszych uczestników turniejów piłkarskich zostanie wyłoniona 10-osobowa reprezentacja Stowarzyszenia, która pod szyldem zespołu "Piłkarski Tryb Życia" będzie reprezentowała MSPDiON w prestiżowych turniejach piłkarskich na terenie Dolnego Śląska (np. TURGOL, KKN Miedź Legnica Cup, Dolnośląska Liga Futsalu ON).

Okres realizacji: od 1 czerwca do 31 grudnia 2024

Wartość dofinansowania: 49 884,00 zł
Całkowita wartość zadania: 62 284,00 zł

Wspaniałe wiadomości! Zapraszamy na Dzień Dziecka
06.06.2024

Już 15 czerwca 2024 roku czeka na Was moc atrakcji, które przepełnione będą prawdziwą radością!

więcej »


Rusza rekrutacja do projektu!
01.06.2024

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych z radością ogłasza start rekrutacji do projektu "Futbolowi Pasjonaci 7"! Projekt ten skierowany jest do osób z niepełnosprawnością, które kochają sport i pragną rozwijać swoją pasję, biorąc udział w zorganizowanych turniejach.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA