Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci II

Fan Zona z KKN-em
19.06.2018

We wtorkowe popołudnie w świetlicy "Na Szewskiej" Klub Kibiców Niepełnosprawnych zorganizował Fan Zonę czyli wspólne oglądanie pierwszego meczu piłkarskiej reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji.

Lokal ośrodka Kibice Razem Śląsk Wrocław pękał tego dnia w szwach, a wszyscy uczestnicy spotkania w gronie zapaleńców futbolu mieli okazję przeżyć niezapomniane emocje.
Wspólnie odśpiewany hymn Polski, głośne śpiewy oraz wspólny doping i na koniec gorycz porażki, to wszystko czekało na kibiców, którzy zdecydowali się obejrzeć mecz Polska-Senegal "Na Szewskiej".
Wśród zgromadzonych kibiców na sali można było dostrzec prezesa Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Pawła Parusa, prezesa i v-ce prezesa Federacji Kibiców Niepełnosprawnych Michała Fitasa i Marcina Folmera, prezesa Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk, gospodarzy lokalu czyli pracowników projektu Kibice Razem Śląsk Wrocław oraz kibiców Śląska Wrocław z Milicza i Wrocławia.
Podczas całego spotkania na sali obecna była ekipa telewizji TVN, która kręciła materiał z różnych stref kibica do serwisów informacyjnych. W wieczornym podsumowaniu dnia można było zobaczyć jak bawili się kibice niepełnosprawni we Wrocławiu. 
Miliczanie na wyjazd udali się w ramach projektu "Futbolowi Pasjonaci II", który finansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA