Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci II

Trening ze Śląskiem Wrocław
05.07.2018

5 lipca podopieczni Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, którzy na co dzień trenują z drużyną "Piłkarski Tryb Życia", mieli okazję oglądać trening piłkarzy Śląska Wrocław oraz rozegrać z nimi krótki mecz sparingowy.

Na zgrupowanie Śląska Wrocław do Trzebnicy, gdzie zawodnicy WKS-u szlifują formę przed nowym sezonem, udaliśmy się w ramach projektu "Futbolowi Pasjonaci II" oraz dzięki uprzejmości trenera Tadeusza Pawłowskiego i WKS Śląsk Wrocław. 
Zawodnicy PTŻ mogli na żywo zobaczyć jak wygląda profesjonalny trening piłkarski podzielony na konkretne zadania dla zawodników. Była okazja podpatrzeć obrońców, bramkarzy i pomocników oraz napastników. Każdy zawodnik śledził poczynania swoich idoli i konkretnej pozycji jaką zajmuje na boisku. 
Ostatnim elementem treningu był szybki mecz sparingowy pomiędzy drużyną Śląska Wrocław, a ekipą Piłkarski Tryb Życia. Po zaciętym pojedynku lepsi okazali się miliczanie, którzy wygrali 3-1. 
Na koniec była okazja do pamiątkowych zdjęć, chwili rozmowy i wzięcia autografów od swoich idoli. 
Serdecznie dziękujemy trenerowi Tadeuszowi Pawłowskiemu, kierownikowi drużyny Andrzejowi Traczykowi, całemu sztabowi trenerskiemu oraz zawodnikom WKS Śląsk Wrocław za możliwość przeżycia niezapomnianych chwil, które zostaną na długo w naszej pamięci.
Wyjazd odbył się w ramach projektu „Futbolowi Pasjonaci II”, który finansowany jest ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA