Wersja dla osób niedowidzących

Julia Szczurowska - siatkarka

Słowa wsparcia od ambasadorów
09.04.2020

Ambasadorzy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych jak zwykle nie zawodzą i w tym trudnym dla nas wszystkich okresie dzielą się z nami słowami wsparcia. Jednocześnie, z uwagi na zbliżające się święta wielkanocne, składają nam także życzenia oraz apelują o rozsądek i pozostanie w domach. Dziękujemy za pamięć i dołączamy się!

Czwartek, 09.04.2020 r. - Ewelina Lisowska

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych ma wyjątkowych ambasadorów, na których zawsze może liczyć. Tym razem słowem otuchy podzieliła się z nami Ewelina Lisowska, która wspiera Stowarzyszenie od wielu lat.

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji apele pochodzące od gwiazd estrady mogą być naprawdę kluczowe przy przekonaniu wielu osób do pozostania w domu. Cieszymy się więc, że Ewelina dołączyła do naszej akcji i jak zwykle spisała się na medal!

Środa, 08.04.2020 r. - Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska przesłała nam od siebie kilka słów otuchy w tych trudnych czasach. Ambasadorka postanowiła przesłać nam trochę pozytywnej energii i zmotywować podopiecznych MSPDiON do pozostania w domach i zadbania o siebie jeszcze bardziej. Bo przecież KTO JAK NIE MY??

Oprócz tego artystka przesłała nam życzenia wielkanocne, żebyśmy byli w tym czasie razem, choćby wirtualnie! Dziękujemy za ten film i liczymy, że już niedługo spotkanie będzie możliwe i bezpieczne!

Wtorek, 07.04.2020 r. - Julia Szczurowska

Nasza najnowsza ambasadorka również dołączyła do akcji, której celem jest zachęcenie wszystkich do pozostania w domach, aby nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo. Pokazuje to, że skoro nawet profesjonalni sportowcy, mogą trenować w domu, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy i my w nich pozostali.

Miejmy nadzieję, że w tym gorącym, przedświątecznym okresie apel Julii Szczurowskiej przyniesie zamierzony efekt i dostosujemy się do obowiązujących wytycznych, mając na uwagę bezpieczeństwo nasze i całego społeczeństwa, a zwłaszcza osób z niepełnosprawnościami.

Poniedziałek, 06.04.2020 r. - Krzysztof Kiljański

W czasach kwarantanny wsparcie od znanych muzyków jest niezwykle cenne. Doskonale rozumie to nasz ambasador Krzysztof Kiljański, który postanowił przesłać do nas kilka słów wsparcia, aby zachęcić nas do pozostania w domach.

Z uwagi na nadchodzące święta Wielkiej Nocy musimy szczególnie uważać, aby nie wychodzić z domu i nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo. Dołączamy więc do apelu, prosząc o zachowanie zdrowego rozsądku i zadbanie o swoich bliskich.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA