Wersja dla osób niedowidzących

KKN na szlaku

XV Spartakiada w Ostródzie
18.10.2018

18 października uczestnicy WTZ Milicz mieli przyjemność wziąć udział w XV Spartakiadzie dla Osób z Niepełnosprawnościami Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która odbyła się w Ostródzie.

Na Mazury udaliśmy się dzięki współpracy naszych trenerów pracy z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Ostródzie, którzy realizują usługę zatrudnienia wspomaganego.
 
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym jaki i organizacyjnym. Każda drużyna przystąpiła do rywalizacji zmotywowana i każda chciała osiągnąć jak najlepszy wynik. Za swoje osiągnięcia każda z nich otrzymała nagrodę, a dodatkowo były wyróżnienia indywidualne dla najlepszych sportowców.
 
Cykliczna impreza jaką jest ostródzka Spartakiada była dla naszych uczestników debiutem, ale nie było tak źle i ostatecznie zajęliśmy X miejsce w klasyfikacji końcowej. Warto wspomnieć, że nasza reprezentacja zajęła II miejsce w konkursie przeciągania liny, pozostawiają w tyle kilku faworytów. 
 
Gorąco dziękujemy organizatorom za zaproszenie i mile spędzony czas, a naszym trenerom pracy za wsparcie w organizacji wyjazdu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA