Wersja dla osób niedowidzących

KONCERT ŁUKASZ ZAGROBELNY

Łukasz Zagrobelny zagrał dla Jana Pawła II
16.10.2020

Kolejny magiczny koncert już za nami! Wydarzenie pod nazwą „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II”, w ramach którego odbyła się msza święta i koncert z udziałem Łukasza Zagrobelnego przyciągnął tłumy zainteresowanych osób, w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu oraz przede wszystkim przed ekranami komputerów, telefonów i innych urządzeń, na których można oglądać live streamy poprzez Facebooka.

więcej »


Piszą o nas!
14.10.2020

Do naszego wydarzenia pt. „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego zostały już tylko DWA DNI. Mamy więc nadzieję, że wszyscy Państwo wiedzą już wszystko na ten temat. Duża w tym zasługa naszych patronów medialnych, którzy jak zwykle spisali się na medal, informując swoich odbiorców o mszy św. i koncercie. Jeśli jednak nie zapoznali się Państwo z poniższymi artykułami, zachęcamy do nadrobienia zaległości ;)

więcej »


Podziękowanie dla Nadleśnictwa Lubin
12.10.2020

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie dziękuje Nadleśnictwu Lubin za pomoc w organizacji koncertu „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego.

więcej »


Dziękujemy Nadleśnictwu Żmigród
11.10.2020

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Nadleśnictwa Żmigród za wsparcie naszej organizacji podczas koncertu „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego.

więcej »


Podziękowanie dla Nadleśnictwa Milicz
10.10.2020

Składamy serdeczne podziękowania na ręce Nadleśnictwa Milicz za wsparcie podczas organizacji koncertu Dar Serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego.

więcej »


Dziękujemy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Wrocław
09.10.2020

Składamy serdeczne podziękowania dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu za wsparcie umożliwiające nam organizację Koncertu pt. „Dar Serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego. 

więcej »


Podziękowanie dla firmy Tarczyński
08.10.2020

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych dziękujemy firmie Tarczyński za wsparcie naszej inicjatywy, jaką jest koncert „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego.

więcej »


Podziękowania dla Banku Spółdzielczego
07.10.2020

Pragniemy serdecznie podziękować Bankowi Spółdzielczemu w Miliczu za wsparcie naszej kolejnej inicjatywy, jaką jest koncert pt. „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego.

więcej »


Dziękujemy firmie Leo-Trans
06.10.2020

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie dziękujemy firmie Leo-Trans za bezinteresowną pomoc w organizacji koncertu pt. „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego.

więcej »


Gość Niedzielny obejmuje patronat
06.10.2020

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasz nadchodzący koncert pt. „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego przyciągnął uwagę wrocławskiej redakcji Gościa Niedzielnego. Katolickie czasopismo obejmie patronatem nasze wydarzenie, które odbędzie się 16 października w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu.

więcej »

1 2 3 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA