Wersja dla osób niedowidzących

KONCERT ŁUKASZ ZAGROBELNY

Łukasz Zagrobelny zagrał dla Jana Pawła II
16.10.2020

Kolejny magiczny koncert już za nami! Wydarzenie pod nazwą „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II”, w ramach którego odbyła się msza święta i koncert z udziałem Łukasza Zagrobelnego przyciągnął tłumy zainteresowanych osób, w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu oraz przede wszystkim przed ekranami komputerów, telefonów i innych urządzeń, na których można oglądać live streamy poprzez Facebooka.

Wydarzenie to miało wyjątkowe znaczenie z dwóch względów: pozwoliło wypełnić lukę w wydarzeniach kulturalnych zachowując wszystkie wymogi reżimu sanitarnego, a jednocześnie utrwalić pamięć o wielkim papieżu św. Janie Pawle II.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dzięki decyzjom Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Miliczu mieliśmy możliwość zaprezentować Państwu ten koncert, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo. Wydarzenie nie mogłoby jednak odbyć się, gdyby nie nasi hojni darczyńcy oraz patroni medialni, bez których nie byłoby nas dziś tutaj.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni ks. Zbigniewowi Słobodeckiemu - proboszczowi parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu, która była naszym partnerem w organizacji przedsięwzięcia. Za przepiękny występ dziękujemy Łukaszowi Zagrobelnemu, towarzyszącym mu muzykom: Marcinowi Murawskiemu i Arturowi Gierczakowi oraz menedżerce Marysi Wasilewskiej za wsparcie w organizacji wydarzenia.

Na koniec, z racji na tę wyjątkową datę – 42. rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II, wybrana delegacja wyszła pod pomnik papieża, aby złożyć kwiaty i znicze oraz z „Barką” na ustach wspólnie uhonorować pamięć o Wielkim Polaku.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura - Interwencje 2020”.

DLA TYCH Z PAŃSTWA, KTÓRZY PRZEGAPILI TRANSMISJĘ NA ŻYWO, PRZEDSTAWIAMY ZAPIS:

(KLIKNIJ ZDJĘCIE, ABY PRZEJŚĆ DO FILMU)

 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA