Wersja dla osób niedowidzących

Licytacje Charytatywni Allegro - #PokójWytchnień

NIE SZCZĘDŹMY GROSZA,

OTWÓRZMY SERCA

ZBIERAMY NA PROGRAM #PokójWytchnień

 

Sprzedajemy medal z Mistrzostw Świata 2014!
28.05.2018

OFICJALNIE OGŁASZAMY! – Na naszym profilu w portalu Charytatywni Allegro pojawiła się już licytacja prawdziwego białego kruka, gratki dla każdego fana siatkówi - Złotego Medalu za Mistrzostwa Świata 2014 w Piłce Siatkowej Mężczyzn! Medal upamiętnia wspaniałe chwile, ponieważ został wywalczony przez naszych reprezentantów po bardzo zaciętym, lecz wygranym 3:1 spotkaniu finałowym z Brazylią. Tę piękną pamiątkę z wielkiego turnieju, organizowanego przecież w Polsce, możecie Państwo nabyć dzięki uprzejmości pana Mirosława Wachowiaka, Wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Prezesa Fundacji Alei Gwiazd, pana Sławomira Jachimowskiego, Wiceprezesa Fundacji Alei Gwiazd i pana Stanisława Łopacińskiego, Wiceprezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.

więcej »


Koszulka z autografem tenisistki K. Krüger
21.05.2018

Kolejna aukcja dostępna! Tym razem oddajemy do licytacji koszulkę sportową z autografem słynnej niemieckiej tenisistki - Kathariny Krüger, paraolimpijskiej sportsmenki, która z powodzeniem bierze udział w największych imprezach tenisowych pokroju Australian Open.

więcej »


Płyta ks. Bartczaka + autograf
21.05.2018

Ruszamy z kolejną licytacją! Tym razem oferujemy Państwu prawdziwą mieszankę wybuchową – płytę księdza Jakuba Bartczaka pt. „Po prostu wierzę”. Każdy, kto gustuje w rapowych, a także chrześcijańskich klimatach z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Dodatkowo, do płyty dodajemy autograf muzyka!

więcej »


Autograf Mietka Szcześniaka
19.05.2018

Zapraszamy do kolejnej licytacji! Tym razem jej przedmiotem jest zdjęcie z autografem polskiego piosenkarza, kompozytora i autora tekstów – Mietka Szcześniaka. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana. Autograf został nam przekazany podczas Koncertu Charytatywnego z jego udziałem 23 marca 2017 roku.

więcej »


Płyta zespołu Ścigani z autografem
19.05.2018

Dostępna jest kolejna licytacja! Jej przedmiot z pewnością zainteresuje każdego fana nieco cięższego brzmienia. Do sprzedania mamy najnowszą płytę polskiego zespołu rockowego Ścigani, zatytuowaną „Spiritus Movens”. Dodatkowo, jest ona wzbogacona o autograf oraz dedykację od Macieja Lipiny, co z pewnością czyni ją wyjątkową.

więcej »


Autograf Moniki Kuszyńskiej
17.05.2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w następnej aukcji! Mogą Państwo w niej nabyć autograf samej Moniki Kuszyńskiej. Pochodzi on z wyjątkowego Koncertu Charytatywnego z jej udziałem, który odbył się 13 kwietnia 2018 roku w Miliczu, czyli po 12 latach od ostatniego koncertu, jeszcze jako wokalistka Varius Manx, przez co nabiera on jeszcze większej wartości sentymentalnej.

więcej »


Koszulka z autografem m.in. Giby!
17.05.2018

Wystartowała kolejna licytacja! Prawdziwy rarytas specjalnie dla fanów siatkówki. Oferujemy koszulkę marki Adidas, w rozmiarze L, pochodzącą z Meczu Gwiazd podczas Alei Gwiazd Siatkówki w Katowicach. Dodatkowo, koszulka, jest wzbogacona o autograf jednego z najwybitniejszych siatkarzy w historii – Brazylijczyka Giby, a także innych wielkich siatkarzy, m.in. Łukasza Kadziewicza!

więcej »


Autograf Eweliny Lisowskiej
16.05.2018

Zapraszamy do kolejnej licytacji! Tym razem jej przedmiotem jest rarytas dla wszystkich fanów znanej polskiej wokalistki – Eweliny Lisowskiej, czyli jej autograf na zdjęciu, podarowany nam podczas Koncertu Charytatywnego z jej udziałem. Warto dodać, że po tym wydarzeniu Ewelina została ambasadorem naszego Stowarzyszenia.

więcej »


Obraz-prezent od Łukasza Kadziewicza
15.05.2018

Kolejna aukcja już dostępna! Tym razem przedmiotem licytacji jest piękny obraz autorstwa osoby niepełnosprawnej, który podarował nam słynny polski siatkarz Łukasz Kadziewicz. Dzieło, w rozmiarze 57 cm na 75 cm zostało namalowane na szkle. Posiada solidną, drewnianą ramę i przedstawia piękny krajobraz.

więcej »


Otwieramy licytację dresem R.Tomaszewskiego
15.05.2018

AKCJA LICYTACJA #PokójWytchnień trwa, a my ruszamy z kolejną licytacją. Tym razem jej przedmiotem jest gadżet dla wszystkich fanów Królowej Sportów, lekkoatletyki – oryginalny dres znanego Polskiego ztangisty, multimedalisty Igrzysk Paraolimpijskich – Ryszarda Tomaszewskiego.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA