Wersja dla osób niedowidzących

AKCJA LICYTACJA #PokójWytchnień

NIE SZCZĘDŹMY GROSZA,

OTWÓRZMY SERCA

ZBIERAMY NA PROGRAM #PokójWytchnień

 

Piłka MIKASA z autografem GIBY
26.06.2018

Kolejna licytacja dostępna! Prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów – oryginalna piłka do siatkówki marki Mikasa, na której podpis złożył jeden z najlepszych siatkarzy w historii, mistrz świata - Brazylijczyk Giba, podczas wizyty w naszym Ośrodku.

więcej »


Piłka MIKASA z autografami SKRA BEŁCHATÓW
19.06.2018

Ruszamy z kolejną aukcją! Tym razem mamy dla Państwa prawdziwy przedmiot kolekcjonerski – oryginalną piłkę do siatkówki marki Mikasa, wzbogaconą o autografy siatkarzy Mistrzów Polski – SKRY Bełchatów, m.in. Grześka Łomacza, Nikolaya Pencheva, Patryka Czarnowskiego, Mariusza Wlazłego, i wielu innych wspaniałych zawodników.

więcej »


Darczyńca z Gibą w MSPDION
19.06.2018

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję ugościć w naszej organizacji pana Arkadiusza, który wylicytował Złoty Medal z Mistrzostw Świata za kwotę 6100 zł. To spotkanie możemy zaliczyć do kolejnych dobrych inicjatyw naszych darczyńców, ponieważ w naszej organizacji gościliśmy także jednego z najlepszych siatkarzy świata, Brazylijczyka Gilberto de Godoy Filho, zwanego Gibą. Jest to kolejny przejaw filantropii, który przyczynił się do wsparcia programu Akcja Licytacja #PokójWytchnień.

więcej »


Koszulka z autografami przekazana!
12.06.2018

Projekt AKCJA LICYTACJA #PokójWytchnień przynosi pierwsze żniwa! Dnia 12 czerwca mieliśmy okazję gościć osobę, która przez swoją filantropię i chęć czynienia dobra przyczyniła się do wsparcia działań programu Pokój Wytchnień, którego ideą jest umożliwienie opiekunom osób ze sprzężonymi niepełnosprawnościami znalezienie czasu na potrzeby dnia codziennego, jednocześnie zapewniając kompleksową opiekę osobom dotkniętym przez los. Pani Agata dołożyła swoją cegiełkę poprzez wylicytowanie koszulki z autografami gwiazd siatkówki, takich jak Giba, Raul Lozano czy Łukasz Kadziewicz.

więcej »


Sprzedajemy medal z Mistrzostw Świata 2014!
28.05.2018

OFICJALNIE OGŁASZAMY! – Na naszym profilu w portalu Charytatywni Allegro pojawiła się już licytacja prawdziwego białego kruka, gratki dla każdego fana siatkówi - Złotego Medalu za Mistrzostwa Świata 2014 w Piłce Siatkowej Mężczyzn! Medal upamiętnia wspaniałe chwile, ponieważ został wywalczony przez naszych reprezentantów po bardzo zaciętym, lecz wygranym 3:1 spotkaniu finałowym z Brazylią. Tę piękną pamiątkę z wielkiego turnieju, organizowanego przecież w Polsce, możecie Państwo nabyć dzięki uprzejmości pana Mirosława Wachowiaka, Wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Prezesa Fundacji Alei Gwiazd, pana Sławomira Jachimowskiego, Wiceprezesa Fundacji Alei Gwiazd i pana Stanisława Łopacińskiego, Wiceprezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.

więcej »


Album Gołębi Pocztowych i Rasowych
22.05.2018

Kolejna licytacja już dostępna! A jej przedmiotem jest coś dla hodowców, a także pasjonatów gołębi – „Album Gołębi Pocztowych i Rasowych” wydawnictwa Piętka. Książka ma wymiary 34,5 cm x 25 cm i posiada twardą oprawę.

więcej »


Koszulka z autografem tenisistki K. Krüger
21.05.2018

Kolejna aukcja dostępna! Tym razem oddajemy do licytacji koszulkę sportową z autografem słynnej niemieckiej tenisistki - Kathariny Krüger, paraolimpijskiej sportsmenki, która z powodzeniem bierze udział w największych imprezach tenisowych pokroju Australian Open.

więcej »


Płyta ks. Bartczaka + autograf
21.05.2018

Ruszamy z kolejną licytacją! Tym razem oferujemy Państwu prawdziwą mieszankę wybuchową – płytę księdza Jakuba Bartczaka pt. „Po prostu wierzę”. Każdy, kto gustuje w rapowych, a także chrześcijańskich klimatach z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Dodatkowo, do płyty dodajemy autograf muzyka!

więcej »


Autograf Mietka Szcześniaka
19.05.2018

Zapraszamy do kolejnej licytacji! Tym razem jej przedmiotem jest zdjęcie z autografem polskiego piosenkarza, kompozytora i autora tekstów – Mietka Szcześniaka. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana. Autograf został nam przekazany podczas Koncertu Charytatywnego z jego udziałem 23 marca 2017 roku.

więcej »


Płyta zespołu Ścigani z autografem
19.05.2018

Dostępna jest kolejna licytacja! Jej przedmiot z pewnością zainteresuje każdego fana nieco cięższego brzmienia. Do sprzedania mamy najnowszą płytę polskiego zespołu rockowego Ścigani, zatytuowaną „Spiritus Movens”. Dodatkowo, jest ona wzbogacona o autograf oraz dedykację od Macieja Lipiny, co z pewnością czyni ją wyjątkową.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA