Wersja dla osób niedowidzących

Magdalena Kumorek - aktorka

Podziękowanie za 1%
04.10.2019

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy każdemu z Państwa ogromne podziękowania za wsparcie tegorocznej kampanii 1%. Każdy grosz przekazany na działalność statutową naszej organizacji pozwoli nam na podniesienie jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli udało się uzbierać środki niezbędne do usprawnienia i przyspieszenia terapii, którą obejmujemy naszych podopiecznych, objęcia nią większej liczby osób, a także wprowadzania innowacyjnych metod wsparcia.

Uzbieranie tej kwoty nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi nieocenieni ambasadorzy, którzy po raz kolejny przyczynili się do zwiększenia zasięgu kampanii 1% i pozwolili na dotarcie do szerokiego grona osób zainteresowanego pomocą. Dziękujemy Ewelinie Lisowskiej, Magdalenie Kumorek, Monice Kuszyńskiej i Damianowi Wojtaszkowi. Cieszymy się także, że do tego grona dołączyli nowi ambasadorzy: Julia Szczurowska i Krzysztof Kiljański. Liczymy, że przyszła kampania będzie jeszcze bardziej owocna.

heart Wiemy już, że udało nam się zebrać aż 61 988,70 zł heart

heart Dziękujemy! heart

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA