Wersja dla osób niedowidzących

Magdalena Kumorek - aktorka

Odwiedziny naszej ambasadorki
05.02.2020

Kampania 1% trwa pełną parą. Podejmujemy współpracę z kolejnymi ambasadorami, aby dotrzeć do możliwie największej liczby odbiorców zainteresowanych naszymi działaniami. Tym razem mieliśmy okazję gościć w naszych progach Magdalenę Kumorek, aktorkę i wokalistkę, z którą współpracujemy już od 5 lat.

Wizyta pani Magdy rozpoczęła się w Dziennym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym, gdzie wzięła ona udział w rozmowach kuluarowych z Zarządem Stowarzyszenia. Następnie wraz z Iwoną Górnicką, Wiceprezes Stowarzyszenia i Dyrektorem DOR-W, zwiedziła Ośrodek i wzięła udział w zajęciach z naszymi przedszkolakami oraz uczniami ZR-W. Następnie wzięła udział w sesji zdjęciowej z naszymi podopiecznymi, z której zdjęcia zostaną wykorzystane m.in. w kampanii 1%.

Kolejnym punktem podróży były Krośnice. Wyjechaliśmy tam z naszym gościem, aby oprowadzić ją po Pokoju Wytchnień, mieszkalnictwie treningowym i oddziałach szkolnych. Wizyta zrobiła na pani Magdalenie duże wrażenie. Od naszego ostatniego spotkania, które miało miejsce 3 lata temu, zmieniło się wiele. Jedno natomiast pozostało bez zmian – naszym celem wciąż jest wspieranie osób z niepełnosprawnościami w najlepszy, najbardziej kompleksowy sposób.

Dziękujemy Magdalenie Kumorek za tę miłą wizytę i liczymy, że wkrótce uda się spotkać ponownie ;) Ogromne podziękowania kierujemy także do Łukasza Gościniaka za zdjęcia, które z pewnością nie raz zostaną wykorzystane!

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA