Wersja dla osób niedowidzących

MOGĘ, POTRAFIĘ, PRACUJĘ

Z dopingiem dla ambasadora!
06.02.2019

Nasi podopieczni odwdzięczają się za udzielone im wsparcie kiedy tylko mogą. Tym razem udali się do Katowic, gdzie swój mecz rozgrywał nasz ambasador – Damian Wojtaszek oraz jego Onico Warszawa. Było to starcie ligowe przeciwko GKS-owi Katowice. Nasza obecność widocznie przyniosła szczęście milickiemu siatkarzowi, ponieważ jego drużyna pewnie wygrała z gospodarzami 3:1.

Mecz rozpoczął się od wygranego przez Onico seta. W kolejnym Gieksa wyrównała. W następnych dwóch jednak stołeczna drużyna, wyraźnie niesiona naszym dopingiem, pokonała gospodarzy. Obie drużyny zaprezentowały jednak wysoki poziom, dostarczając obecnym na trybunach kibicom mnóstwo emocji. Po zakończonym meczu Damian, dla którego wybraliśmy do Katowic, podszedł do nas, przywitał się i podziękował za doping, a także zaprosił nas na mecz do Warszawy. Z pewnością skorzystamy z zaproszenia!

Reprezentacja Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych wybrała się do Spodka na zaproszenie Klubu Kibiców Niepełnosprawnych GKS-u Katowice, który przekazał nam bilety na to spotkanie, za co serdecznie im dziękujemy. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Mogę, potrafię, pracuję” finansowanego ze środków EFS.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA