Wersja dla osób niedowidzących

Damian Wojtaszek - siatkarz

Z Damianem Wojtaszkiem współpracujemy od 2015 roku, kiedy to na zaproszenie swojego kuzyna, ucznia naszej szkoły, odwiedził siedzibę Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Siatkarz był pod wrażeniem prowadzonych przez nas działań, ale też szybko złapał wspólny język z podopiecznymi. Zaowocowało to kontynuowaniem współpracy – „Mały” zgodził się zostać Ambasadorem naszego Stowarzyszenia i wspierać je już na stałe.

Pomimo napiętego grafiku pochodzący z Milicza libero Reprezentacji Polski niedługo potem znalazł czas, aby wspólnie z nami wziąć udział w spływie kajakowym rzeką Barycz, podczas której wszyscy świetnie się bawili. Zdjęcia z tego wydarzenia zostały wykorzystane w Kampanii 1%, w której Damian uczestniczy co roku. W ramach wdzięczności my także wspieramy ambasadora, w miarę możliwości jeździmy na mecze oraz śledzimy jego poczynania przed telewizorem. Po jego największym sukcesie – Zdobyciu Mistrzostwa Świata 2018, siatkarz przyjechał do nas ze swoim złotym medalem, a my przywitaliśmy go jak na mistrza przystało.
 

Wszystkiego najlepszego, Damian!
07.09.2020

Dziś urodziny obchodzi Damian Wojtaszek – wybitny libero, reprezentant Polski, mistrz świata oraz zdobywca licznych nagród indywidualnych i drużynowych, ale przede wszystkim ambasador MSPDiON i osoba o wielkim sercu. Z tej okazji przesyłamy moc życzeń z rodzinnego miasta…

więcej »


Podziękowanie za 1%
04.10.2019

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy każdemu z Państwa ogromne podziękowania za wsparcie tegorocznej kampanii 1%. Każdy grosz przekazany na działalność statutową naszej organizacji pozwoli nam na podniesienie jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

więcej »


Damian Wojtaszek z brązowym medalem Mistrzostw Europy
28.09.2019

Damian, trzymaliśmy kciuki! Siatkarze Reprezentacji Polski z naszym ambasadorem w kadrze zajęli trzecie miejsce na zakończonych niedawno Mistrzostwach Europy rozgrywanych na terenie aż czterech państw: Belgii, Francji, Holandii i Słowenii. Damian Wojtaszek przyczynił się do tego sukcesu świetnymi występami na pozycji libero.

więcej »


Z dopingiem dla ambasadora! (Wyjazd w ramach projektu Mogę, potrafię, pracuję)
06.02.2019

Nasi podopieczni odwdzięczają się za udzielone im wsparcie kiedy tylko mogą. Tym razem udali się do Katowic, gdzie swój mecz rozgrywał nasz ambasador – Damian Wojtaszek oraz jego Onico Warszawa. Było to starcie ligowe przeciwko GKS-owi Katowice. Nasza obecność widocznie przyniosła szczęście milickiemu siatkarzowi, ponieważ jego drużyna pewnie wygrała z gospodarzami 3:1.

więcej »


Wizyta Mistrza Świata - Damiana Wojtaszka w MSPDiON
03.10.2018

Dziś mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszych progach wybitną postać – skromnego, zawsze skorego do pomocy potrzebującym chłopaka z Milicza, który jeszcze kilka dni temu walnie przyczynił się do zdobycia przez naszą Reprezentację tytułu Mistrzów Świata! Mowa tu oczywiście o Damianie Wojtaszku, libero Reprezentacji Polski i Onico Warszawa oraz naszym Ambasadorze.

więcej »


Nasz Ambasador Damian Wojtaszek został MISTRZEM ŚWIATA!
28.09.2018

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018 rozgrywane we Włoszech i w Bułgarii przyciągnęły przed telewizory miliony Polaków. Szczególnie w pamięć zapadł nam finał, w którym nasza reprezentacja pokonała Brazylię 3:0, dołączając tym samym do elitarnego grona czterech reprezentacji, które obroniły tytuł mistrzowski, a jednocześnie awansując na zaszczytne trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej wszechczasów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że jednym z ojców tego historycznego sukcesu był miliczanin Damian Wojtaszek, ambasador Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

więcej »


Dziękujemy za wsparcie 1%
02.05.2018

W imieniu Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy ogromne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy poprzez zaangażowanie w naszą Kampanię Jednego Procentu przyczynili się do jej promocji. Państwa nieoceniona pomoc pozwoliła nam na nagłośnienie kampanii i dotarcie do większej ilości osób, które wsparły nasze działania. Dziękujemy także naszym ambasadorom, bez których nie uzyskalibyśmy takiego rozgłosu! :)

więcej »


Podziękowanie za 1%
30.10.2016

Szanowni Państwo, w imieniu Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych gorąco dziękujemy za każdą "złotówkę" przekazaną na działalność statutową naszej organizacji. Dzięki niej możemy uzupełnić różne formy wparcia w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej.

więcej »


Wszystkiego dobrego DAMIAN!
07.09.2016

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi Damian Wojtaszek Ambasador 1%, darczyńca oraz organizator wyjazdów na mecze siatkówki osób z niepełnosprawnością. W imieniu podopiecznych i pracowników Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim życzymy wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń. Czegoż jeszcze życzyć człowiekowi, który mimo że jest znanym sportowcem, pamięta o tych, którzy potrzebują wsparcia. Z całego serca życzymy sukcesów, abyś urósł w siłę, która poprowadzi Cię na parkiety najwyższych światowych rankingów.

więcej »


Tu rozliczysz PIT
20.04.2016

O tym że nasz działalność na rzecz osób niepełnosprawnych jest doceniana świadczy fakt, 
że coraz więcej osób, firm i instytucji decyduje się nas wspierać.
W ciągu dwóch lat zyskaliśmy ogólnie znanych Ambasadorów Kampanii 1%.
Pierwszym została Ewelina Lisowska piosenkarka,
drugim zaś Damian Wojtaszek siatkarz, Reprezentant Polski, zawodnik Asecco Resovii Rzeszów.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA