Wersja dla osób niedowidzących

Oddział IX (klasy IV- VIII)

Nauczyciel: Ewelina Matoga

Pomoc nauczyciela: Agnieszka Gmur

WYJŚCIE NA PIZZĘ
06.12.2017

Nasi uczniowie byli w tym oku szczególnie grzeczni i pilnie od września uczyli się w szkole. 
Przy pomocy Świętego Mikołaja, Panie z obu grup – oddz. IX i oddz. XI oraz gościnnie uczniowie z oddz. IV, wybrali się na pizzę i soczki.  Radość była przeogromna. Lubimy takie wyjścia, wtedy możemy spędzać wspólnie miłe  chwile. Uczymy się zarazem kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. To okazja do świetnej zabawy i integracji z kolegami i koleżankami z zaprzyjaźnionych grup. 
 

więcej »


Mikołajki
06.12.2017

W tym dniu uczniowie byli szczególnie przejęci. Ubrani na biało-czerwono, w czapkach na głowach, oczekiwali na pewnego Gościa.

więcej »


Zabawa Andrzejkowa
30.11.2017

30 listopad był niezapomnianym dniem dla naszych uczniów. Andrzejki 2017 uważamy za super udane!!!. 

więcej »


Pogadanka o czystości rąk
20.11.2017

Grupę IX i zaprzyjaźniony oddział XI odwiedziła nasza pielęgniarka – p.Basia Jurkanis.

więcej »


Dbamy o ptaki
14.11.2017

Uczniowie bacznie obserwują zmiany w przyrodzie. Wiedzą, że zima zbliża się dużymi krokami.
Wiele gatunków ptaków, spędzi ten trudny okres z nami. Nie odlatują. Dlatego nasi uczniowie troszczą się o nie i je dokarmiają. Chodzimy do parku koło Technikum Leśnego oraz regularnie zapełniamy pysznościami nasz klasowy karmnik. 
 

więcej »


Apel
10.11.2017

Dnia 10.11.2017 w szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Niepodległości.  Organizatorami był oddział IX, XI , XV. Gościnnie w poczcie sztandarowym brali uczniowie z oddziału VII i VIII. Uczniowie wysłuchali krótkich wierszy o symbolach polski i mogli obejrzeć  prezentacje. Wszyscy razem zaśpiewali Hymn Polski stojąc na baczność i piosenkę „Jestem polką i polakiem” machając własnoręcznie przygotowanymi flagami. Na koniec była niespodzianka przybyli do na apel żołnierze w stroju roboczym. Opowiadali o swojej pracy i odpowiadali na pytania. Na koniec zostały im wręczone kwiaty i prezent oraz każdy chętny mógł sobie zrobić z nimi zdjęcie. 

więcej »


Wrzesniowe zajęcia kulinarne
29.09.2017

Okazało się, że bardzo lubimy gotować i spędzać wspólnie czas w pracowni kuchennej. Dzięki temu, mieliśmy kilka fajnych i smacznych zajęć we wrześniu. Powstały SŁODKIE JEŻE na bazie kaszki mannej i kakao, a także SOK JABŁKOWY, który niesamowicie smakował z urodzinowym tortem Jakuba.

więcej »


Wycieczka do gospodarstwa rolnego
29.09.2017

Ten dzień był dla nas wspaniały. Wraz z zaprzyjaźnionym oddz. XI udaliśmy się na wycieczkę. Odwiedziliśmy gospodarstwo rolne Państwa Gabrysi i Ludwika Burszowskich z Bracławia k/Potaszni.  

więcej »


Dzien chłopaka
28.09.2017

Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka, dziewczynki z oddz.IX i zaprzyjaźnionego oddz.XI wraz ze swoimi Paniami, zaprosiły chłopców do kawiarni FAMILIJNA. Każdy sam wybierał słodkość, na jaką tylko miał ochotę. Były więc paczki, serniczki, lody i soki owocowe. Wszystkim humory dopisywały, apetyty również. A po powrocie do szkoły, dziewczyny obdarowały kolegów upominkami.

więcej »


Jesienne porządki
26.09.2017

Uczniowie z oddział IX i zaprzyjaźnionego oddz. XI postanowili troszkę popracować. Zatem pewnego dnia, zabrali się ochoczo do pracy i zabrali się do porządków jesiennych na terenie szkolnego podwórka. Oto efekty naszej pracy.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA