Wersja dla osób niedowidzących

Oddział III (klasy I-III)

Nasz oddział znajduje się w sali 230 - II piętro

(miejsce na zdjęcie)

Nauczyciele: Marcela TABISZ-DYRCZ, Arletta MILIAN

Miłe chwile
13.05.2019

W naszej klasie nie tylko się uczymy  siedząc w ławkach, staramy się nasz szkolny czas wykorzystać jak najpełniej i w maksymalnie atrakcyjny, zróżnicowany sposób. Oto kilka zdjęć przedstawiających ciekawe momenty z naszego pobytu w Ośrodku:

więcej »


Loopy's World
03.04.2019

W dniu 3 kwietnia 2019 r  nasza klasa miała możliwość wyjazdu na Bielany Wrocławskie do centrum rozrywki „Loopy`s World”. Pojechaliśmy tam z naszymi młodszymi kolegami z przedszkola. Na miejscu czekała na nas wspaniała zabawa: zjeżdżalnie, trampoliny, mini ścianka wspinaczkowa, mini boiska, suwaki linowe, komnata laserów, suche baseny z piłkami i wiele innych atrakcji. Wróciliśmy do szkoły zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Fotorelacja poniżej:

więcej »


Wyjście do Kawiarni Familijnej
26.03.2019

W dniu 26 marca 2019 r. nasza klasa wraz z p. psycholog Pauliną Zarembą oraz wolontariuszem Oskanem wybrała się do „Kawiarni Familijnej” w Miliczu. Nasze wyjście odbywało się w ramach treningu umiejętności społecznych prowadzonego przez p. Paulinę. W kawiarni każdy z nas zamawiał wybrane pozycje z menu i utrwalał zasady obowiązujące w takich miejscach, jak kawiarnia czy restauracja. Nasze wyjście było udane, co widać na poniższych zdjęciach.

więcej »


Zabawa karnawałowa
22.02.2019

22 lutego 2019 r. nasza klasa – oddział III – bawiła się wraz z koleżankami i kolegami z innych oddziałów na szkolnej zabawie karnawałowej. Energii i dobrego humoru nam nie brakowało. Fotorelacja poniżej.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA