Wersja dla osób niedowidzących

ROCK CHARYTATYWNIE

Wiemy ile uzbieraliśmy
25.04.2022

Emocje po koncercie "Rock charytatywnie" powoli opadają. W poniedziałek wyznaczona komisja zebrała się, aby przeliczyć pieniądze uzbierane do puszek podczas wydarzenia. Dzięki temu wiemy już, że Państwa wsparcie pozwoliło nam uzbierać aż 3010,10 zł!

więcej »


Pomaganie w rytmie rocka
24.04.2022

Jubileuszowy, dziesiąty koncert organizowany przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych już za nami. Występy zespołów Nowomowa, Pan Przecinek & Zespół Depresyjny i Kwartet Proforma przyczyniły się do zbiórki pieniędzy na rzecz remontu niedawno wykupionego budynku w Krośnicach, w którym znajduje się mieszkalnictwo treningowe, pokoje wytchnień i część oddziałów szkolnych.

więcej »


Licytacje pełną parą
21.04.2022

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w dalszym ciągu pracujemy nad tym, aby zaoferować Państwu jak najciekawsze przedmioty do licytacji podczas zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia. Na naszej grupie LICYTACJE DLA PODOPIECZNYCH MSPDION (na którą serdecznie zapraszamy) zaczęliśmy już odsłaniać karty, uchylając rąbka tajemnicy na ten temat. Teraz pragniemy podzielić się wybranymi przedmiotami również tutaj.

więcej »


Zapraszamy na "Rock charytatywnie"
20.04.2022

Wydarzenie "Rock charytatywnie" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą niedzielę 24 kwietnia o godzinie 18:00 spotkamy się w Auli I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Miliczu, gdzie zagrają dla Państwa Nowomowa, Pan Przecinek & Zespół Depresyjny oraz Kwartet ProForma.

więcej »


Byliśmy w radiu SuperNova Trzebnica
19.04.2022

Dziś nasza reprezentacja w składzie: Alicja Szatkowska – Prezes Stowarzyszenia i Przemysław Walniczek – koordynator koncertu odwiedziła naszego patrona medialnego – trzebnickie Radio SuperNova. W trakcie spotkania udzielili oni wywiadu red. Sebastianowi Stelmachowi, opowiadając o nadchodzącym wydarzeniu „Rock Charytatywnie”, jak i zbiórce mu towarzyszącej.

więcej »


Wesołego Alleluja!
16.04.2022

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech pamiątka Zmartwychwstania Chrystusa będzie pełna wiary i nadziei na lepsze jutro oraz pozwoli na naładowanie baterii naszym wolontariuszom, którzy po tym czasie wrócą z jeszcze większym zapałem do pracy i nowymi pomysłami.

więcej »


Plakaty rozwieszone!
15.04.2022

Kolejny etap promocji naszego nadchodzącego wydarzenia "Rock Charytatywnie" zakończony - plakaty promujące koncert zostały rozwieszone na słupach ogłoszeniowych i nie tylko. Nasza kampania nie ograniczyła się jednak wyłącznie do Milicza - plakaty możecie znaleźć od Krośnic aż po Krotoszyn. Mamy nadzieję, że pozwoli to kolejnym osobom dowiedzieć się o wydarzeniu i (mamy nadzieję) zobaczyć się podczas koncertu.

więcej »


Puszki na koncert gotowe!
14.04.2022

Koncert "ROCK CHARYTATYWNIE" z udziałem zespołów Nowomowa, Pan Przecinek & Zespół Depresyjny i Kwartet ProForma zbliża się wielkimi krokami. Tym razem chcielibyśmy pokazać Państwu puszki, które przygotowaliśmy specjalnie na to wydarzenie.

więcej »


Poznaj Kwartet ProForma
13.04.2022

Przyszedł czas na gwiazdy wieczoru! Kwartet ProForma to założony w Poznaniu zespół wykonujący muzykę z nurtu piosenki autorskiej. Swoją aktywność sceniczną rozpoczęli w 2001 roku. Jak sama nazwa wskazuje ;) w ich skład wchodzi pięciu muzyków.

więcej »


Poznaj Pan Przecinek & Zespół Depresyjny
12.04.2022

Pan Przecinek & Zespół Depresyjny powstał w 2015 roku i pochodzi z Krotoszyna. Jest zespołem, który gra muzykę z pogranicza alternatywnej poezji śpiewanej z mieszanką rocka. W jego skład wchodzą osoby, które z pasji tworzą własną muzykę. Ta mocno zakorzeniona we współczesnych problemach ma uwrażliwiać słuchaczy na codzienność, w której ważne staje się słowo i drugi człowiek.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA