Wersja dla osób niedowidzących

Seniorzy w formie

Seniorzy rozpoczęli zajęcia jogi
04.03.2024

Joga łączy w sobie ośmiostopniową praktykę, która ma na celu kompatybilną naukę pracy naszego umysłu i ciała. Pomaga się rozluźnić i zadbać o dobrą równowagę organizmu. Dbanie o swoje ciało w sferze psychofizycznej jest niezwykle ważne, dlatego jesteśmy ogromnie usatysfakcjonowani, że tak liczna grupa przybyła na piątkowe zajęcia.

W ubiegły piątek, razem z rozpoczęciem marca, wystartowaliśmy także z zajęciami jogi dla seniorów, którzy zebrali się licznie na małej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr. 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu. Zajęcia zostały poprowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, który zaczął wprowadzać przybyłych w tajniki zdrowego ciała i umysłu. Czas spędzony w sympatycznej atmosferze, połączony z możliwością zadbania o swój organizm, czy Wy też uważacie, że to było najlepsze rozpoczęcie marca, jakie mogliśmy sobie wymarzyć?

Zadanie dofinansowano w ramach projektu "Seniorzy w formie" dofinansowanego ze środków pochodzących z budżetu Samorządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA