Wersja dla osób niedowidzących
Rozpoczynamy wielkie przygotowania do niezwykłego wydarzenia!
09.05.2024

Rozpocznijmy wspólnie naszą podróż ku Godności! Zapraszamy na niezwykły koncert "Kroki do Godności" z udziałem zespołu Arka Noego, który odbędzie się 9 maja 2024 o godzinie 19:00 w Kościele Łaski pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu.

Marcowa asystentura w MSPDiON
15.04.2024

Za nami marzec, pora więc na podsumowanie kolejnego miesiąca wsparcia udzielanego w naszej organizacji osobom z niepełnosprawnościami przez asystentów. 

"Seniorzy w formie" wystartowali z kolejnymi zajęciami
12.04.2024

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszych zajęć hortiterapii dla seniorów, które odbyły się wczoraj w otoczeniu niezwykłej natury i przy sprzyjającej pogodzie.

Marcowe zajęcia sportowo-kulturalno-społeczne
08.04.2024

Śpieszymy do Was z relacją marcowych zajęć sportowo-kulturalno-społecznych! Ubiegły miesiąc obfitował w wiele aktywności, kiedy to uczestnicy mieli okazje spędzić czas na różnorodnych zajęciach stacjonarnych, jak i wyjazdowych.

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 19.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 15.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

Strona Główna

V Targi dla NGO
26.11.2016

        V Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2016 w tym roku odbyły się na terenie Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego Krzyżowa k. Świdnicy w sobotę - 26 listopada 2016. 

        Organizatorami targów byli: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wspólnie z Dolnośląską Siecią Doradztwa Pozarządowego oraz Fundacją Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”/Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3. Targi miały na celu promocję dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różne rodzaje aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także połączenie sektora publicznego i pozarządowego.
 
       Z Milicza dzięki współpracy z Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Miliczu zabrał na Targi 6 przedstawicieli z NGO, takich jak: Stowarzyszenie „Nad Baryczą”, Fundacja Mobilni Polacy, Stowarzyszenie „Duchowa Kraina”, Stowarzyszenie „Aktywne Łazy” oraz Stowarzyszenie Abstynenckie ABSTYNENT oraz MSPDiON. Nie zabrakło także przedstawicieli władz samorządowych. Z Gminy Milicz reprezentowały nas panie inspektor Magdalena Wichrzycka i Emilia Mróz. Poniżej krótka relacja fotograficzna :)
 
Zdjęcie nr 1.
Kolejne Targi Organizacji Pozarządowych. Można już pewnie rzecz że wpisały się w kalendarz imprez dla dolnośląskich NGO’sów :) Dzięki współpracy z MSPDION, Dolnośląski Punkt Konsultacyjny – Doradczy w Miliczu zadbał o to aby na tej imprezie znalazła się liczna reprezentacja organizacji pozarządowych z Milicza
 
Zdjęcie nr 2.
Nie zabrakło także reprezentantów władz samorządowych, na zdjęciu panie inspektorki ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi w Gminie Milicz Magdalena Wichrzycka i Emilia Mróz
 
Zdjęcie nr 3.
Reprezentanci Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych - zespół RAJSTORY z WTZ
 
Zdjęcie nr 4.
Na jednym ze stoisk z wielkim uśmiechem prezentuje się Pani Iza ze Stowarzyszenia „Aktywne Łazy”
 
Zdjęcie nr 5.
V Targi dla NGO rozpoczęły się zabawą animacją organizowaną przez Stowarzyszenie „InterClub Femina” ze Zgorzelca
 
Zdjęcie nr 6.
W zabawie udział wzięła pani Teresa Duda…
 
Zdjęcie nr 7.
i Anna Duda ze Stowarzyszenia „Nad Baryczą” z Miłosławic,
 
Zdjęcie nr 8.
oraz nasz Adaś z MSPDiON.
 
Zdjęcie nr 9.
Zabawom przyglądały się wolontariuszki z Włoch, Hiszpanii i Francji, które przyjechały wraz ze Zbigniewem Drzewickim Prezesem Fundacji Mobilni Polacy :)
 
Zdjęcie nr 10.
Nad przebiegiem animacji czuwali Hanna Ilnicka, Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia oraz Grzegorz Tymoszyk, Prowadzący V Targi NGO i Prezes Zarządu 3 sektora we Wrocławiu
 
Zdjęcie nr 11.
W trakcie zabaw animacyjnych i występów na scenie po bokach Sali na stoiskach reprezentowały się licznie organizacje z Dolnego Śląska. Na zdjęciu Urszula Dul – Prezes Stowarzyszenia „Duchowa Kraina”
 
Zdjęcie nr 12.
Licznym występom przyglądała się Iwona Górnicka – Członek Zarządu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych oraz Wiceprezes MSPDiON
 
 
Zdjęcie nr 14.
Wojciech Pizkozub, Trener Pracy z MSPDiON świetnie wykorzystał czas dzieląc się swoimi doświadczeniami z pracy z innymi organizacjami pozarządowymi zabierając ze soba kolejne dobre praktyki :)
 
Zdjęcie nr 15.
Zbigniew Drzewiecki z Fundacji Mobilni Polacy z dumą promuje swoją organizację wolontariuszkom z Niemiec
 
Zdjęcie nr 16.
Wojciech Biernat doradca z DPK-D Milicz i Sekretarz Zarządu MSPDiON z dumą prezentuję PUNKT i Stowarzyszenie
 
Zdjęcie nr 17.
Życzliwości było co nie miara :)
 
Zdjęcie nr 18.
Jakub Walburg koordynator 15 DPK-D na Dolnym Śląsku czujnie relacjonuje przebieg Targów na profilach w Internecie :)
 
Zdjęcie nr 19.
Prawdziwy „Dzień SUPER MOCY”! :)
 
Zdjęcie nr 20.
Przemysław Walniczek, doradca DPK-D Milicz i reprezentant MSPDiON zapowiada występ i „trasę koncertową” zespołu RAJSTORY :)
 
Zdjęcie nr 21.
Rozpoczęli! Owacji nigdy dość! :)
 
Zdjęcie nr 22.
Nasz solista Wojciech Orzechowski w utworze Hurt „Statek kosmiczny miłość”,
 
Zdjęcie nr 23.
oraz trzymający tempo Adam Kuźnik :),
 
Zdjęcie nr 24.
i z drzemiącymi w sercu dźwiękami elektrycznymi Bartosz Kowalski. Gościnnie wystąpili: na saksofonie Wojciech Piskozub a na gitarze akustycznej Milena Kamińska :)
 
Zdjęcie nr 25.
Podczas koncertu z zachwytem podziwiały naszych wykonawców, panie ze Stowarzyszenia „Nad Barycza z Miłosławic” :)
 
Zdjęcie nr 26.
Do zobaczenia za rok :) 

 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA