Wersja dla osób niedowidzących
Zapraszamy na piknik
09.09.2017
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza podopiecznych i pracowników wraz z rodzinami na piknik pn. „Z przyroda na TY!”, który odbędzie się 9 września (sobota) 2017r. od godziny 10:00 na terenie Ostoi Konika Polskiego. Nie zabraknie m.in. wielu atrakcji dla dzieci i pysznych dań z grilla. Do zobaczenia!:)
 
 
Zapisy na spływ kajakowy
20.08.2017
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza wszystkie osoby dorosłe z niepełnosprawnością na spływ kajakowy, który odbędzie się 20 sierpnia 2017r. o godz. 9.00.
 
 
 
Więcej informacji dotyczących spływu można uzyskać w biurze MSPDiON
pod numerem tel.: 71 38-30-014. 
 
Zadanie dofinansowane w ramach projektu
pn. „AKTYWNOŚĆ DROGĄ DO SUKCESU”  ze środków PRON.
 
Przeżyjmy to jeszcze raz!
16.08.2017

Przeżyjmy to jeszcze raz! Emocje po VIII Charytatywnym Festynie Rodzinnym pn. "Imieniny Bociana" w Godnowej już opadły. Impreza na tak dużym poziomie sprawiła, iż wielu gości skontaktowało się z nami z prośbą o udostępnienie występu zespołu muzycznego RAJ STORY! Wychodząc naszym wiernym czytelnikom na przeciw,  zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego zamieszczonego poniżej. Przypominamy, że zespół wystąpił podczas imprezy charytatywnej, ktorej celem była zbiórka pieniędzy na rower dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Dzięki hojnośći godnowianek i godnowian oraz przyjezdnych gości uzbieraliśmy 2 000 zł! Dziękujemy!

Memoriał Kamili Skolimowskiej
15.08.2017

15 sierpnia fani sportów lekkoatletycznych wybrali się do Warszawy na PGE Narodowy, gdzie odbył się Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej. 

Pyszne ciasteczka
27.07.2017

W czwartek 27 lipca nasze wspaniałe przedszkolaki postanowiły upiec przepyszne ciasteczka. Jak wiadomo w naszym przedszkolu funkcjonuje zasada zdrowego żywienia, w związku z tym nasze wypieki musiały być zdrowe. Dzięki takim zajęciom dzieci mogły nauczyć się czegoś nowego przy okazji świetnie się przy tym bawić.

Wyjazd na bryczki
26.07.2017

Dnia 26 lipca grupa przedszkolaków uczęszczających na grupę zbiorczą w ramach „Aktywnych wakacji”, po raz kolejny wybrała się na bryczki, aby podziwiać uroki Doliny Baryczy. 

Strona Główna

Wyjazd na bryczki
26.07.2017

Dnia 26 lipca grupa przedszkolaków uczęszczających na grupę zbiorczą w ramach „Aktywnych wakacji”, po raz kolejny wybrała się na bryczki, aby podziwiać uroki Doliny Baryczy. 

W przepięknej Dolinie Baryczy jest co podziwiać! W związku z tym wyjechaliśmy na hipoterapię aby skorzystać z nieco bierniejszej formy aktywności tj. przejażdżka bryczką. Na miejscu stawiły się 2 grupy i nasza ukochana „terapeutka Basia” - konik polski, z zaprzęgiem. Wyruszyliśmy w okolice rozległego kompleksu leśnego rozciągającego się od ścieżki rowerowej aż do Kaszowa. Podróż okazała się niezapomnianą przygodą, ze względu na to, iż wielu z nas miało okazję do przejażdżki bryczką po raz pierwszy. Zaplanowaliśmy także krótszą przerwę na spożycie posiłku. Koń odpoczywał, a my delektowaliśmy się na świeżym powietrzu. To prawda, że pod gołym niebem smakuje najlepiej. 
 
Po chwili nasyceni z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do przedszkola, w którym panie przygotowały dla nas kolejną formę zabawy. Każdy z nas miał wcielić się w prawdziwego rybaka. Zatem. Przygotowaliśmy do tego specjalne przedmioty tj. wędkę z haczykiem, magnes i papierowe rybki. Dzieci z pomocą pań miały za zadanie wyłowić papierową rybkę i pomalować ją na dowolny kolor. Zadanie nie było łatwe, więc sprawiało nam wiele radości.
 
Dzieci po tak zręcznościowym zadaniu zabrały się za kolorowanie. Po skończeniu swoich pięknych dziełek, maluchy miały czas na wspólną zabawę. Był to dzień pełen wrażeń :)
 
 
Zdjęcie nr 1.
Wsiadamy do bryczki i zaraz ruszamy na przejażdżkę.
 
Zdjęcie nr 2.
Z niecierpliwością czekamy na niezapomnianą przygodę.
 
Zdjęcie nr 3.
No i ruszyliśmy…
 
Zdjęcie nr 4.
…„Baśka” jak zawsze zwarta i gotowa.
 
Zdjęcie nr 5.
A po chwili znaleźliśmy się już w pięknym lesie…
 
Zdjęcie nr 6.
Wszyscy podziwiali jak pięknie jest dokoła…
 
Zdjęcie nr 7.
..a uśmiechy nie znikały z twarzy.
 
Zdjęcie nr 8.
Każdy patrzył czy gdzieś nie ukaże się nam zwierzątko leśne.
 
Zdjęcie nr 9.
A kolejna grupa z niecierpliwością czekała na przejażdżkę.
 
Zdjęcie nr 10.
Teraz czas na drugie śniadanko.
 
Zdjęcie nr 11.
Kolejna grupa już w bryczce…
 
Zdjęcie nr 12.
…i ruszamy…
 
Zdjęcie nr 13.
…jak widać zadowolenie nie znikało z twarzy:)
 
Zdjęcie nr 14.
I nawet słoneczko postanowiło wyjść zza chmur…
 
Zdjęcie nr 15.
…i trochę nas ogrzać…
 
Zdjęcie nr 16.
…bo chwilami było troszkę chłodno.
 
Zdjęcie nr 17.
Po przejażdżce wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekało na nas zadanie…
 
Zdjęcie nr 18.
…które polegało na wyłowieniu rybki…
 
Zdjęcie nr 19.
….i pomalowaniu jej swoimi ulubionymi kolorami. 
 
Zdjęcie nr 20.
A na koniec dnia jeszcze trochę wspólnych zabaw:)
 

 

Linki
1% dla OPP 1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA