Wersja dla osób niedowidzących
Tu możesz rozliczyć PIT
20.04.2018

W związku ze zbliżającym się czasem rozliczenia z podatku dochodowego, pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o podarowanie 1 procentu na szerokorozumianą rehabilitację przystosowującą do życia społecznego, w szczególności dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. 

 

Zapraszamy na Koncert
13.04.2018

Wielki sukces Milickiego Stowarzyszenia! Pragniemy z dumą ogłosić, że organizujemy kolejny koncert charytatywny. Jego gwiazdą będzie wieloletnia wokalistka zespołu Varius Manx – Monika Kuszyńska. Jest to tym bardziej niezwykłe wydarzenie, ponieważ wraca ona do Milicza po 12 latach od jej ostatniego koncertu. Dlatego też jesteśmy zaszczyceni, że przyjeżdża ona właśnie do nas. Mamy nadzieję, że cieszą się Państwo wraz z nami i licznie przybędą na ten koncert, słuchając wspólnie przepięknych utworów o nietuzinkowej treści. 

Zakup roweru dla osób niepełnosprawnych
16.03.2018

W dniu dzisiejszym nasza baza transportowa powiększyła się o nowy pojazd. Tym razem zakupiliśmy rower dla osób niepełnosprawnych. 

Radio Wrocław o koncercie
16.03.2018

Z przyjemnością informujemy, że Koncert Charytatywny z udziałem Moniki Kuszyńskiej przyciągnął uwagę Radia Wrocław, które umieściło informację o nim na swojej stronie internetowej. Niestety, tym razem nie udało się pozyskać ich patronatu, ale jesteśmy wdzięczni za artykuł na stronie, który z pewnością pomoże nam w pozyskaniu nowych uczestników. Jednocześnie liczymy na obecność w audycji Radia Wrocław, co również byłoby olbrzymim wsparciem dla naszego koncertu. Wydarzenie będzie miało miejsce 13.04.2018 r. w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu. Dziękujemy za pomoc w promocji koncertu!

Przetarg
13.03.2018

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych: Dostarczenie dwudziestoosobowego autobusu, przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach.

Zapytanie ofertowe
08.03.2018

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych ogłasza zapytanie ofertowe na zakup wraz z dostarczeniem zestawu do terapii RSA BIOFEEDBACK.  Oferty należy składać na wzorze formularza ofertowego.

 

Strona Główna

Turniej bocci
21.10.2017

W sobotnie przedpołudnie 21 października w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 odbył się II Turniej Bocci pod hasłem „ŁĄCZY NAS BOCCIA”. W ramach projektu „Aktywność drogą do sukcesu” realizowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych. 
W turnieju udział wzięło osiem drużyn: Dom Pomocy Społecznej Zduny, Zdunowskie Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy, Klub Kibiców Niepełnosprawnych Wrocław, Warsztaty Terapii Zajęciowej Kluczbork, Federacja Kibiców Niepełnosprawnych, Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno – Wychowawczy Milicz, Warsztat Terapii Zajęciowej Milicz oraz Pracownicy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych z czterech województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego, opolskiego i śląskiego.
 
Pani Prezes MSPDiON Alicja Szatkowska przywitała wszystkich zawodników, zgromadzonych gości i kibiców, po czym dokonała oficjalnego otwarcia turnieju bocci.
 Mecze odbywały się systemem pucharowym na dwóch boiskach. Sędziowane były przez instruktorów bocci Marzenę Ratajek, Edytę Urbaniak, Dariusza Mencla oraz Justynę Musiałowską. Kibice również mieli okazję spróbować swoich sil w tej dyscyplinie sportowej na specjalnie przygotowanym w tym celu boisku, które było bardzo oblegane. Dla wszystkich uczestników przygotowany był posiłek oraz słodki poczęstunek. 
 
Po bardzo emocjonującej grze, pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy z Warsztatów Terapii Zajęciowej, drugie - goście ze Zdunowskiego DPS - u, natomiast miejsce trzecie przypadło w udziale zaprzyjaźnionemu z naszym stowarzyszeniem KKN z Wrocławia. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz puchary wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. W myśl hasła „ Moje zwycięstwo jest moim rekordem świata”,  każdy był wygranym, więc każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i świetną zabawę:)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA