Wersja dla osób niedowidzących
Rozwiązanie zagadki!
12.12.2018

A oto rozwiązanie zagadki: Tajemniczym gościem okazała się Ewelina Lisowska Wraz z nią kręciliśmy spot świąteczny przy współpracy z Media Expert. Otrzymaliśmy też mnóstwo prezentów o których więcej dowiedzą się Państwo już wkrótce. Bądźcie na bieżąco!

Tajemniczy gość w Stowarzyszeniu
11.12.2018

Jutro w Stowarzyszeniu czeka nas niezwykły dzień – odwiedzi nas szczególny gość, który wraz ze Świętym Mikołajem przywiezie ze sobą wspaniałe niespodzianki. My, wraz z podopiecznymi nie możemy się już doczekać tej wizyty! W międzyczasie zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie już w godzinach porannych można spodziewać się relacji z tych odwiedzin. Czy domyślają się Państwo, kto kryje się za zacienioną postacią? 

Konkurs Świętego Mikołaja
07.12.2018

Podróży Świętego Mikołaja ciąg dalszy. Tym razem postanowił on obdarować naszych pracowników słodkimi podarunkami oraz życzyć im wesołych świąt. Podziękował im też za codzienne trudy w niesieniu pomocy tym najbardziej potrzebującym. Wszyscy z pewnością byli grzeczni w tym roku, gdyż każdy pracownik otrzymał od Mikołaja ciasteczko i cukierka, pozwalając sobie tym samym na chwilę słodyczy.

Święty Mikołaj wśród dzieci!
06.12.2018

6 grudnia to wyjątkowy dzień – imieniny Świętego Mikołaja. Tradycją jest, że rozdaje on w tym dniu prezenty wszystkim grzecznym dzieciom. Nie mogło go zatem zabraknąć w Stowarzyszeniu, gdzie już od samego rana wszystkie dzieci cierpliwie na niego czekały. Święty zawitał więc do każdego dziecka, wziął na kolana i podarował świąteczny prezent.

Mikołajki w Legnicy
06.12.2018

6 grudnia drużyna Piłkarski Tryb Życia reprezentująca MSPDiON uczestniczyła w turnieju mikołajkowym, który odbył się w Legnicy. Organizatorem zmagań piłkarskich był Klub Kibiców Niepełnosprawnych legnickiej Miedzi.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!
05.12.2018

5 grudnia to bardzo ważna data dla wszystkich organizacji pozarządowych – Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To dzięki włożonej przez nich pracy i zaangażowaniu nasze Stowarzyszenie może działać tak prężnie a lokalna społeczność nieustannie odczuwa dobroczynny wpływ prowadzonych działań. W tym szczególnym dniu chcielibyśmy Wam, nasi drodzy wolontariusze, za to wszystko podziękować.

Strona Główna

Wywiad w Radiu Rodzina
06.04.2018

Ukazał się kolejny wywiad dotyczący Koncertu Charytatywnego Moniki Kuszyńskiej! Jakiś czas temu pisaliśmy Państwu o naszych odwiedzinach w siedzibie Radia Rodzina. Teraz możemy już z przyjemnością zaprezentować Państwu całą rozmowę.

 

Z dziennikarzem Radia Rodzina rozmawiała nasza tradycyjna już reprezentacja w składzie: pani Alicja Szatkowska – prezes Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Przemysław Walniczek – koordynator Koncertu Charytatywnego z udziałem Moniki Kuszyńskiej, a także ks. Zbigniew Słobodecki – proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu. Zdradzili wiele faktów i opowiedzieli mnóstwo interesujących anegdotek dotyczących organizacji koncertu charytatywnego na taką skalę, m.in. o trudnościach w zorganizowaniu koncertu Moniki Kuszyńskiej w Miliczu, utworach, jakich będzie nam dane posłuchać czy nastawieniu księdza proboszcza Zbigniewa Słobodeckiego do organizacji kolejnego już koncertu w kościele pw. św. Andrzeja Boboli. Poruszony też został temat kompleksowej pomocy oferowanej przez Ośrodek Wczesnej Interwencji.

 
Aby zaspokoić swoją ciekawość w zakresie wspomnianych tematów mogą Państwo kliknąć w załączony poniżej zapis audycji emitowanej w Radiu Rodzina. Natomiast Moniki Kuszyńskiej w Miliczu będzie można posłuchać już 13 kwietnia 2018 o godzinie 18:00 w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu.
 

 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA