Wersja dla osób niedowidzących
Rozwiązanie zagadki!
12.12.2018

A oto rozwiązanie zagadki: Tajemniczym gościem okazała się Ewelina Lisowska Wraz z nią kręciliśmy spot świąteczny przy współpracy z Media Expert. Otrzymaliśmy też mnóstwo prezentów o których więcej dowiedzą się Państwo już wkrótce. Bądźcie na bieżąco!

Tajemniczy gość w Stowarzyszeniu
11.12.2018

Jutro w Stowarzyszeniu czeka nas niezwykły dzień – odwiedzi nas szczególny gość, który wraz ze Świętym Mikołajem przywiezie ze sobą wspaniałe niespodzianki. My, wraz z podopiecznymi nie możemy się już doczekać tej wizyty! W międzyczasie zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie już w godzinach porannych można spodziewać się relacji z tych odwiedzin. Czy domyślają się Państwo, kto kryje się za zacienioną postacią? 

Konkurs Świętego Mikołaja
07.12.2018

Podróży Świętego Mikołaja ciąg dalszy. Tym razem postanowił on obdarować naszych pracowników słodkimi podarunkami oraz życzyć im wesołych świąt. Podziękował im też za codzienne trudy w niesieniu pomocy tym najbardziej potrzebującym. Wszyscy z pewnością byli grzeczni w tym roku, gdyż każdy pracownik otrzymał od Mikołaja ciasteczko i cukierka, pozwalając sobie tym samym na chwilę słodyczy.

Święty Mikołaj wśród dzieci!
06.12.2018

6 grudnia to wyjątkowy dzień – imieniny Świętego Mikołaja. Tradycją jest, że rozdaje on w tym dniu prezenty wszystkim grzecznym dzieciom. Nie mogło go zatem zabraknąć w Stowarzyszeniu, gdzie już od samego rana wszystkie dzieci cierpliwie na niego czekały. Święty zawitał więc do każdego dziecka, wziął na kolana i podarował świąteczny prezent.

Mikołajki w Legnicy
06.12.2018

6 grudnia drużyna Piłkarski Tryb Życia reprezentująca MSPDiON uczestniczyła w turnieju mikołajkowym, który odbył się w Legnicy. Organizatorem zmagań piłkarskich był Klub Kibiców Niepełnosprawnych legnickiej Miedzi.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!
05.12.2018

5 grudnia to bardzo ważna data dla wszystkich organizacji pozarządowych – Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To dzięki włożonej przez nich pracy i zaangażowaniu nasze Stowarzyszenie może działać tak prężnie a lokalna społeczność nieustannie odczuwa dobroczynny wpływ prowadzonych działań. W tym szczególnym dniu chcielibyśmy Wam, nasi drodzy wolontariusze, za to wszystko podziękować.

Strona Główna

Święto amerykańskiej motoryzacji z Finałem AKCJI LICYTACJI w tle
01.07.2018

Kolejna edycja American Cars Manii już za nami - Wspaniałe samochody, smaczne jedzenie i nastrojowa muzyka, a to wszystko w klimacie prawdziwego, amerykańskiego festynu. Jednak reprezentantom Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych przyświecał również inny cel – Finał Akcji Licytacji #PokójWytchnień połączony ze zbiórką do puszek, z której dochód zostanie przeznaczony na program Pokój Wytchnień.

Nasi przedstawiciele wybrali się do Oleśnicy w niedzielę, aby uczestniczyć w koncercie jednej z największych gwiazd muzyki rozrywkowej w Polsce, a zarazem naszej ambasadorki, bez której Pokój Wytchnień prawdopodobnie by nie powstał – Eweliny Lisowskiej. W trakcie naszego pobytu Alicja Szatkowska Prezes Stowarzyszenia wraz z Przemysławem Walniczkiem koordynatorem akcji zostali zaproszeni przez organizatorów na scenę aby wspomnieć o ponad miesięcznej akcji tj. jej celu, działaniach prowadzonych na rzecz Pokoju Wytchnień oraz naszej organizacji. Mieliśmy też okazję zorganizować zbiórkę publiczną na rzecz naszych podopiecznych, która cieszyła się wielkim powodzeniem.
 
Impreza po raz pierwszy organizowana w Oleśnicy w naszej ocenie nabrała jeszcze większego rozmachu. Wzięliśmy udział w koncercie milickiego zespołu Labirytm, oglądaliśmy muscle-cary i inne dzieła techniki, skosztowaliśmy amerykańskiego jedzenia, oraz oczywiście przeprowadziliśmy Finał Akcji Licytacji #PokójWytchnień. O dochodach z nich poinformujemy niebawem. 
 
 
Tymczasem dziękujemy panu Mariuszowi Wypychowskiemu,
organizatorowi American Cars Manii,
który zaprosił nas na swoją imprezę,
a także umożliwił przeprowadzenie zbiórki w jej trakcie. 
 
Dziękujemy również kobiecie o pięknym głosie,
niebanalnej urodzie oraz wielkim sercu.
Mowa tu o naszej Ambasadorce Ewelinie Lisowskiej,
która od samego początku zaangażowała się w AKCJĘ.
 
Jesteśmy wdzięczni również wszystkim Państwu,
za kolejne przejawy filantropii i okazanie dobrego serca, licząc na kolejne spotkania w przyszłości.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA