Wersja dla osób niedowidzących
Co robimy? Czyli nasze aktualne projekty!
31.12.2019

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty z zakresu zdrowia, edukacji, rehabilitacji itp. Do zaoferowania mamy wiele projektów, w których mogą Państwo wziąć udział. Uczestnictwo w naszych projektach pozwoli nie tylko kompleksowo zadbać o swoje zdrowie, ale też rozwijać zainteresowania, pasje i umiejętności.

Seniorzy w Uniejowie
14.09.2019

To Miami? Saint-Tropez? Nie, to Basen Termalny w Uniejowie, do którego wybrali się w sobotę 14 września beneficjenci projektu „Zdrowy styl życia osób 60+”. Wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ było tam wszystko, co było potrzebne do aktywnego wypoczynku i poprawy sprawności oraz samopoczucia.

Koncert Muzyki Filmowej w Wałbrzychu
13.09.2019

Uczestnicy projektu „Raj Story and friends recording tour” zaczęli weekend w wielkim stylu – wybrali się do Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „Aqua Zdrój” w Wałbrzychu, aby uczestniczyć tam w pięknym Koncercie Muzyki Filmowej na BIS. Dla muzyków z Raj Story była to szansa nie tylko, aby przypomnieć sobie najpiękniejsze utwory pochodzące z filmów, ale też zainspirować się przed własnymi występami.

Policjanci w przedszkolu
13.09.2019

Dziś rano na teren naszego ośrodka wjechał radiowóz. Nie ma się jednak o co martwić – nikt z nas nie złamał prawa. Była to rutynowa wizyta policjantów w przedszkolu, która miała na celu zwiększenie bezpieczeństwa i świadomości zagrożeń wśród najmłodszych.

Nowe podnośniki w ZR-W
12.09.2019

Budynek Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego został doposażony – Sala ZR-W została wyposażona w dodatkowy system podnośników sufitowych, które są nam doskonale znane ze Środowiskowego Domu Samopomocy. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, z którego płyną dwie główne korzyści: podopieczni są przenoszeni w komfortowych i bardzo bezpiecznych warunkach, a ich nauczyciele, opiekunowie i fizjoterapeuci nie są narażeni na urazy kręgosłupa spowodowane podnoszeniem ich.

Zdobyliśmy Twierdzę w Srebrnej Górze!
07.09.2019

Sobotniego poranka, dzielna brygada uczestników projektu „Uwaga Akcja – Fotograficzna Edukacja” wyposażonych w aparaty i obiektywy wybrała się swym białym powozem na południe kraju, aby zdobyć Twierdzę Srebrnogórską. Warunki atmosferyczne były bardzo niekorzystne, mgła i deszcz nie sprzyjały naszemu fotograficznemu „oblężeniu”, jednak my nie poddajemy się nigdy!

Strona Główna

Podziękowanie dla darczyńców
10.06.2019

W imieniu dzieci z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia przez nas loterii fantowej podczas Pikniku Rodzinnego. Jej celem było uzbieranie pieniędzy na nowy wózek elektryczny dla naszego małego przyszłego ucznia, a także na beneficjentów programu Pokój Wytchnień.

Niniejszym dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom i osobom prywatnym, które przyczyniły się do zebrania przez nas kwoty dokładnie 3 460,00 zł (2 500 zł z loterii na wózek i 960 zł ze zbiórki do puszek na Pokój Wytchnień): Śląsk Wrocław, Volley Wrocław, Panthers Wrocław, Narodowe Forum Muzyki, Opera Wrocławska, Fundacja Aleja Gwiazd, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Milicka Fala – OSiR Milicz, Krośnicka Przystań – GOSiR Krośnice, GOSIR Twardogóra, Inspirion z Trzebnicy, AN-KA Kajaki, Marilyn Anna Biernat, Chemise Joanna Walniczek, Teresa i Iwona Salon Fryzjerski, Nat IT Wojciech Biernat, Pizzeria Verona, Pizzeria Milano, Euro Doner, Pizzeria Port Zacisze, Pizzeria Czerwona Papryka, MarWat, Artykuły elektryczne A-T S.A., Megamet, Sklep Motoryzacyjny przy ul. Trzebnickiej, Agencja reklamowa Ramayan, Piotr Małecki, Sklep Drzewny Piotr Dziedzic, Garden Dan-Czek, Auto Euro, Wintersat Szymon Wojciechowski, BHP Centrum Milicz, Rol-Bud Holeniewski&Zagórski, Zbigniew Słobodecki, Patrycja Kamola, Maciej Wróblewski, Zenon Plewka, Łukasz Gościniak, Wiktoria Duda, a także nasi niezastąpieni, zawsze skorzy do pomocy ambasadorzy: Magdalena Kumorek, Ewelina Lisowska, Monika Kuszyńska, Krzysztof Kiliański, Damian Wojtaszek

Nasz piknik nie odbyłby się gdyby nie instytucje i darczyńcy, którzy od lat wspierają nasze inicjatywy: Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Milicz, Waldemar Wołyniak – Milmlecz, Arkadiusz Łaniak, Iwona, Marek Kopeć „Iwomar”, Paweł Barański – Zakład masarski, Zdzisław Zakowicz – Gospodarstwo sadownicze, Renata Łuczak – Dam Pap, Karol Szyrner – Sklep drobiarski, Michał Paterek - Piekarnia Milicka, Edward Rybka – Piekarnia Rybka, Bank Spółdzielczy w Miliczu

Dziękujemy także naszym pracownikom, wolontariuszom i rodzicom, których mobilizacja w imię szczytnego celu umożliwiła nam uzbierać mnóstwo wartościowych przedmiotów na loterię i wspomóc tych najmniejszych.

 
Alicja Szatkowska
Prezes MSPDiON
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA