Wersja dla osób niedowidzących
Co robimy? Czyli nasze aktualne projekty!
31.12.2019

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty z zakresu zdrowia, edukacji, rehabilitacji itp. Do zaoferowania mamy wiele projektów, w których mogą Państwo wziąć udział. Uczestnictwo w naszych projektach pozwoli nie tylko kompleksowo zadbać o swoje zdrowie, ale też rozwijać zainteresowania, pasje i umiejętności.

Poszukujemy fantów na loterię
20.07.2019

Drodzy czytelnicy! Zwracamy się do Państwa z wielką prośbą – jeden z naszych małych podopiecznych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju potrzebuje nowego wózka elektrycznego. Jego koszt to około 15 000 zł. W związku z tym, podczas nadchodzących imprez lokalnych i regionalnych (nasz Piknik Rodzinny, American Cars Mania w Oleśnicy, Imieniny Bociana w Godnowej) planujemy przeprowadzić loterie fantowe, z których pieniądze zostaną przeznaczone właśnie na wspomniany wózek, a także na działanie programu Pokój Wytchnień. Potrzebujemy jednak Państwa pomocy – poszukujemy fantów, których moglibyśmy użyć na loterii. Prosimy o przynoszenie nowych lub niezniszczonych gadżetów (np. książki, płyty, gry, zabawki, urządzenia elektroniczne) do gabinetu nr 9 w budynku DOR-W (ul. Kopernika 20). Za każdą formę bezinteresownego wsparcia ogromnie dziękujemy.

Piknik Rodzinny „RODZINA NA SPORTOWO”
12.06.2019

„Ruch to zdrowie, każdy uczeń wam to powie”. Takie hasło towarzyszyło nam w środowe przedpołudnie. Zaprosiliśmy do Krośnic rodziców, aby razem pobawić się i poćwiczyć na dworze. Cała masa przeróżnych konkurencji sportowych i zacięta rywalizacja… o kiełbaskę z grilla i pamiątkowy dyplom – oj działo się, działo. 

Orły na skrzydłach naszego dopingu!
10.06.2019

Takiego meczu w wykonaniu naszych piłkarzy nie mieliśmy okazji podziwiać od dawna. Nasza reprezentacja, niesiona dopingiem niemal 60 tys. gardeł w zjawiskowym stylu pokonała Izrael aż 4:0. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli: Krzysztof Piątek (35’), Robert Lewandowski (56’), Kamil Grosicki (58’) i Damian Kądzior (84’).

Podziękowanie dla darczyńców
10.06.2019

W imieniu dzieci z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia przez nas loterii fantowej podczas Pikniku Rodzinnego. Jej celem było uzbieranie pieniędzy na nowy wózek elektryczny dla naszego małego przyszłego ucznia, a także na beneficjentów programu Pokój Wytchnień.

Piknik pełen atrakcji
08.06.2019

Słoneczne, sobotnie przedpołudnie to idealny moment na dobrą zabawę w gronie całej rodziny, a zwłaszcza, gdy można zrobić to wspólnie z przyjaciółmi – z takiego założenia wyszli uczestnicy kolejnej edycji Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Jak co roku, czekało na nich mnóstwo atrakcji, z których korzystały tłumy.

Strona Główna

Podziękowanie dla darczyńców
10.06.2019

W imieniu dzieci z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia przez nas loterii fantowej podczas Pikniku Rodzinnego. Jej celem było uzbieranie pieniędzy na nowy wózek elektryczny dla naszego małego przyszłego ucznia, a także na beneficjentów programu Pokój Wytchnień.

Niniejszym dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom i osobom prywatnym, które przyczyniły się do zebrania przez nas kwoty dokładnie 3 460,00 zł (2 500 zł z loterii na wózek i 960 zł ze zbiórki do puszek na Pokój Wytchnień): Śląsk Wrocław, Volley Wrocław, Panthers Wrocław, Narodowe Forum Muzyki, Opera Wrocławska, Fundacja Aleja Gwiazd, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Milicka Fala – OSiR Milicz, Krośnicka Przystań – GOSiR Krośnice, GOSIR Twardogóra, Inspirion z Trzebnicy, AN-KA Kajaki, Marilyn Anna Biernat, Chemise Joanna Walniczek, Teresa i Iwona Salon Fryzjerski, Nat IT Wojciech Biernat, Pizzeria Verona, Pizzeria Milano, Euro Doner, Pizzeria Port Zacisze, Pizzeria Czerwona Papryka, MarWat, Artykuły elektryczne A-T S.A., Megamet, Sklep Motoryzacyjny przy ul. Trzebnickiej, Agencja reklamowa Ramayan, Piotr Małecki, Sklep Drzewny Piotr Dziedzic, Garden Dan-Czek, Auto Euro, Wintersat Szymon Wojciechowski, BHP Centrum Milicz, Rol-Bud Holeniewski&Zagórski, Zbigniew Słobodecki, Patrycja Kamola, Maciej Wróblewski, Zenon Plewka, Łukasz Gościniak, Wiktoria Duda, a także nasi niezastąpieni, zawsze skorzy do pomocy ambasadorzy: Magdalena Kumorek, Ewelina Lisowska, Monika Kuszyńska, Krzysztof Kiliański, Damian Wojtaszek

Nasz piknik nie odbyłby się gdyby nie instytucje i darczyńcy, którzy od lat wspierają nasze inicjatywy: Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Milicz, Waldemar Wołyniak – Milmlecz, Arkadiusz Łaniak, Iwona, Marek Kopeć „Iwomar”, Paweł Barański – Zakład masarski, Zdzisław Zakowicz – Gospodarstwo sadownicze, Renata Łuczak – Dam Pap, Karol Szyrner – Sklep drobiarski, Michał Paterek - Piekarnia Milicka, Edward Rybka – Piekarnia Rybka, Bank Spółdzielczy w Miliczu

Dziękujemy także naszym pracownikom, wolontariuszom i rodzicom, których mobilizacja w imię szczytnego celu umożliwiła nam uzbierać mnóstwo wartościowych przedmiotów na loterię i wspomóc tych najmniejszych.

 
Alicja Szatkowska
Prezes MSPDiON
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA