Wersja dla osób niedowidzących
Zbieramy na SPRZĘT RATUJĄCY ZDROWIE I ŻYCIE!
30.11.2020

W Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych dobro podopiecznych od zawsze jest najwyższym priorytetem. Z uwagi sytuację epidemiczną, w jakiej się znaleźliśmy, jesteśmy zobligowani dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym uczestnikom. Niestety, wiąże się to z bagażem dodatkowych kosztów, które musimy ponieść.

Komunikat Prezes MSPDiON ws. czerwonej strefy
23.10.2020

Przedstawiamy Państwu komunikat Prezesa MSPDION z dnia 23.10.2020 roku.

Zajęcia warsztatowe - Podwórkowy Dywan Sensoryczny
19.10.2020

W październiku w naszym ośrodku odbywały się zajęcia z cyklu Podwórkowy Dywan Sensoryczny ramach realizacji projektu we współpracy z PEPCO POLAND SP. z o.o. Dzięki temu odbyły się zajęcia terapeutyczne "Poznajemy świat zmysłami"  składające się z cyklu 5 warsztatów (1. Twarde i miękkie", 2. Co łaskocze nasze stopy?", 3. "Dary lasu", 4. "Ręce pracują, stopy zyskują", 5. "Kolorowo i wesoło"), w ramach których nasi podopieczni poznają różnorodne faktury, a następnie uzupełnią wolne miejsca na podwórkowym dywanie sensorycznym. Tę część harmonogramu prowadzą wykwalifikowani terapeuci/nauczyciele.

Łukasz Zagrobelny zagrał dla Jana Pawła II
16.10.2020

Kolejny magiczny koncert już za nami! Wydarzenie pod nazwą „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II”, w ramach którego odbyła się msza święta i koncert z udziałem Łukasza Zagrobelnego przyciągnął tłumy zainteresowanych osób, w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu oraz przede wszystkim przed ekranami komputerów, telefonów i innych urządzeń, na których można oglądać live streamy poprzez Facebooka.

Papieski recital Raj Story - VIDEO, Fotorelacja
15.10.2020

Papież Jan Paweł II był wielkim człowiekiem i niedoścignionym wzorem do naśladowania dla milionów Polaków. Do tej grupy z pewnością zaliczają się członkowie naszego stowarzyszeniowego zespołu Raj Story. Niezwykle ucieszył ich więc fakt, że mogli zagrać piękny koncert ku jego czci.

Łukasz Zagrobelny zaprasza na koncert
15.10.2020
Niespodzianka! Do koncertu „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego zostały równo DWA TYGODNIE! Z tej okazji sam artysta postanowił podzielić się z Państwem kilkoma informacjami i osobiście, oficjalnie zaprosić na to wydarzenie.

Strona Główna

Msza św. z relikwią Jana Pawła II
07.10.2020

Dziś podopieczni Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu religijnym. Comiesięczne msze święte są już tradycją w naszej organizacji, jednak tym razem ksiądz Michał z parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu, który prowadził Eucharystię, zabrał ze sobą relikwię św. Jana Pawła II, dzięki czemu wszyscy mogliśmy czuć obecność polskiego papieża.

Księdzu Michałowi pomagała siostra Helena, a także ministranci – uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego. Za czytania odpowiadały panie pracujące w naszym ośrodku, a za akompaniament muzyczny tradycyjnie pan Wojtek. Była to dla naszych uczniów okazja do zbliżenia się do Boga. Oprócz tego stworzyli oni rybki, które ksiądz z pomocnikami łowił do sieci, tak jak Jezus i święty Piotr łowili wiernych. W trakcie mszy powstał także spot filmowy, który zobaczą Państwo premierowo podczas zbliżającego się wielkimi krokami koncertu „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego – 16 października br. w kościele pw. św. Andrzeja Boboli a także podczas transmisji live na naszym Facebooku. Zostańcie z nami!

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA