Wersja dla osób niedowidzących
„Trzydziestka” Mariusza
15.01.2021

Mariusz swoje trzydzieste urodziny obchodził 29 grudnia i wtedy świętował je w rodzinnym gronie. Z kolegami radością z tego powodu postanowił podzielić się już po Nowym Roku, podczas kolejnego pobytu w mieszkaniu treningowym. Cała przedsięwzięcie zostało przez Niego starannie zaplanowane i przygotowane. Z pomocą rodziców zakupił tort, szampana, ale poczęstunek dla wszystkich mieszkańców przygotował samodzielnie i własnoręcznie. Koledzy odwdzięczyli się szczerymi życzeniami oraz skromnymi prezentami, które sprawiły Mariuszowi ogromną radość.

Życzenia dla Ambasadorki
14.01.2021

Dziś urodziny obchodzi Ambasadorka Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Monika Kuszyńska. Z tej okazji chcemy złożyć jej najserdeczniejsze życzenia: przede wszystkim zdrowia, szczęścia w życiu prywatnym jak i zawodowym, mnóstwa powodów do uśmiechu, szybkiego powrotu na muzyczne estrady oraz niewyczerpanych nakładów empatii, którą obdarowujesz innych.

Sięgnij po wsparcie!
01.01.2021

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych rozpoczęło realizację nowego projektu pn. "Sięgnij po wsparcie!" dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Potrwa on od 01.12.2020 r. do 31.12.2021 r. Ideą projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom wywołanym przez pandemię koronawirusa poprzez zapewnienie wsparcia psychologicznego osobom niepełnosprawnym oraz ich rodzinom/opiekunom.

Startujemy z nowym projektem - Opieka Wytchnieniowa
01.01.2021

Już od 1 stycznia 2021 roku Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych realizować będzie nowy projekt – „Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnościami” – edycja 2020-2021 na rok 2021. Został on dofinansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego, których dysponentem jest Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 

Życzenia noworoczne od pracowników MSPDiON
31.12.2020
Przed nami Nowy Rok 2021... Życzymy Państwu aby zbliżający się rok był niezapomniany i pełen nadziei na lepsze jutro, przedstawiając krótki filmik z życzeniami od naszych pracowników. Do siego roku!
Sylwester 2017 w Mieszkaniu Treningowym
30.12.2020

To już jutro! Sylwester, czyli ostatni dzień roku kalendarzowego. zwykle kojarzy się nam on z szampańską zabawą do białego rana w gronie przyjaciół i rodziny. Niestety w tym roku, z uwagi na wytyczne reżimu sanitarnego zorganizowanie takiej imprezy nie będzie możliwe. Pozostaje nam więc tylko powspominać nasze huczne zabawy z przeszłości i życzyć sobie i Państwu, aby w niedalekiej przyszłości wszystko wróciło do normy i żebyśmy mogli spotkać się wspólnie przy stole oraz na parkiecie. Przypominamy więc spot z Sylwestra 2017, który odbył się w Mieszkaniu Treningowym w Krośnicach. Piękne czasy...

Strona Główna

Życzenia świąteczne od ambasadorów
24.12.2020

Życzenia płyną zewsząd… Nasi wspaniali ambasadorzy jak zwykle nie zawiedli i przesłali do nas kilka ciepłych, świątecznych słów ze wszystkich stron kraju. Tegoroczne Boże Narodzenie będzie inne niż dotychczasowe, ale jesteśmy pełni nadziei, że spędzą je Państwo w miarę możliwości w gronie najbliższych, ładując akumulatory na nadchodzący, 2021 rok. Wesołych świąt!

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA