Wersja dla osób niedowidzących
UWAGA UCZESTNICY WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH
17.09.2021

Przypominamy, iż z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne nastąpiła zmiana celu jutrzejszego wyjazdu. Zajęcia odbędą się w słynnym Zamku Czocha w Leśnej.

Rekrutacja - drugi Nordic Walking dla seniorów
15.09.2021

Kontynuujemy działania z myślą o milickich seniorach. Tym razem zapraszamy do udziału w kolejnych zajęciach grupowych z nordic walkingu. Odbędą się one już w przyszłą sobotę, 25 września br. Miejscem ich realizacji będą urodziwe zakątki Doliny Baryczy, gdzie instruktor pokaże seniorom prawidłową technikę chodu, rozgrzewkę i poinstruuje w zakresie prawidłowej pozycji. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 71 38 30 014 (biuro stowarzyszenia).

Wrześniowa msza św.
15.09.2021

Nowy rok szkolny rozpoczęty, wracają więc także comiesięczne Msze Święte dla uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego działającego przy MSPDiON. Dzisiejsza, z uwagi na sprzyjające warunki atmosferyczne, odbędzie się w naszej Strefie Relaksu, a celebrować będą księża z parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Milicz.

Rekrutacja na warsztaty - Kotowice, Wojsławice
14.09.2021

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież (w tym z niepełnosprawnością) z Doliny Baryczy do udziału w kolejnych warsztatach fotograficznych! Tym razem naszym cele będą dwa: Wieża Widokowa w Kotowicach oraz Ogród Botaniczny Arboretum Wojsławice. Wyjazd odbędzie się 18.09.2021 r. (sobota). Tradycyjnie uczestnicy będą mieli zapewnioną opiekę, transport oraz wyżywienie, wszystko w reżimie sanitarnym.

Nordic walking dla osób 60+
11.09.2021

Działania z myślą o milickich seniorach trwają w najlepsze. W ubiegłą sobotę 11.09.2021 r. pod okiem instruktora wybrali się oni do Słączna, gdzie przy pięknej pogodzie i okolicznościach przyrody wzięli udział w grupowych zajęciach nordic walking na świeżym powietrzu.

Dzień Sportu w MSPDiON
10.09.2021

Dzieci i młodzież z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych bardzo aktywnie rozpoczęli nowy rok szkolny. Korzystając ze sprzyjających warunków atmosferycznych przedszkolaki i uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego wyszli na dziedziniec, aby podjąć się sportowej rywalizacji. I choć projekt nosi nazwę „Futbolowi Pasjonaci 4”, to piłka nożna była tylko jedną z wielu przewidzianych tego dnia konkurencji.

Strona Główna

Piłkarskie pożegnanie lata
07.09.2021

Za nami turniej pn. „Pożegnanie lata” rozgrywany w ramach projektu „Futbolowi Pasjonaci 4”. Piłkarscy entuzjaści z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pod okiem instruktora i animatorów sportu rozegrali swoje mecze prowadzone przez sędzię. Wszystko odbyło się więc zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną.

Zawody te były świetną okazją dla młodych talentów, aby pokazać swoje umiejętności na szerszej arenie, a w konsekwencji nawet zdobyć angaż w „reprezentacji MSPDiON” czyli drużynie Piłkarski Tryb Życia. Wszyscy zawodnicy popisali się znakomitą grą, która została doceniona przez sztab szkoleniowy czujnie obserwujący boiskowe wydarzenia.

Dzięki uprzejmości Akademii Sportu w Miliczu impreza odbyła się na pięknym boisku z naturalną murawą, dzięki czemu mogliśmy skupić się wyłącznie na sportowej rywalizacji. Mieliśmy także możliwość stworzenia dodatkowych stanowisk z innymi konkurencjami, które posłużyły m.in. podczas rozgrzewki.

Tymczasem prezentujemy Państwu fotorelację z naszych zmagań. Zapraszamy także do obejrzenia zapisu transmisji na żywo, nie mogąc doczekać się kolejnego turnieju, który odbędzie się już niebawem.

Turniej odbył się w ramach projektu "Futbolowi Pasjonaci 4" dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA