Wersja dla osób niedowidzących
Opieka wytchnieniowa w lipcu
05.08.2022

Minął lipiec, czyli miesiąc rozpoczynający drugą połowę realizacji projektu „Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnością”, który umożliwia zapewnienie osobom z niepełnosprawnościami fachowej opieki, podczas gdy ich rodzice i opiekunowie prawni zyskują chwilę tytułowego wytchnienia.

Trening społeczny we Wrocławiu
28.07.2022

W czwartek 28 lipca nasi trenerzy pracy wspólnie z uczestnikami projektu „Idę do pracy 2” wybrali się na trening społeczny do galerii handlowej we Wrocławiu. Jednym z elementów zajęć był trening ekonomiczny, podczas którego nasi uczestnicy mogli samodzielnie decydować co kupią i za ile w wybranym przez siebie sklepie. Ponadto trenerzy pracy mieli okazję zaobserwowania jak poszczególni uczestnicy projektu funkcjonują podczas zajęć grupowych.

Co słychać w przedszkolu?
27.07.2022

Wakacje są czasem regeneracji sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Nasze przedszkolaki jednak nie próżnują i wykorzystują je do aktywnego i twórczego spędzania czasu na ciekawych, zróżnicowanych zajęciach w ramach dwóch grup integracyjnych i jednej terapeutycznej.

Czerwcowa asystentura w MSPDiON
22.07.2022

Meldujemy się z kolejną dawką zdjęć dotyczących wsparcia asystenckiego prowadzonego w naszej organizacji. Wraz z końcem czerwca znaleźliśmy się na półmetku tegorocznego projektu, w ramach którego realizujemy działania, których głównym celem jest wspieranie osób z niepełnosprawnościami w czynnościach dnia codziennego.

Piłkarski Tryb Życia trenuje
22.07.2022

Nasza stowarzyszeniowa drużyna Piłkarski Tryb Życia nie zwalnia tempa i w pocie czoła przygotowuje się do sezonu 2022/2023. Zawodnicy pod okiem trenera Marcina ciężko trenują, aby zadbać swoją wakacyjną formę.

Przedszkolaki w Bazie Lotniczego Pogotowia
22.07.2022

Grupa naszych dzielnych przedszkolaków wybrała się dziś na wycieczkę do znajdującego się nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego Michałkowa. Celem podróży było zwiedzenie znajdującej się tam Bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i spotkanie z pracującymi tam ratownikami.

Strona Główna

Piłkarski Tryb Życia trenuje
22.07.2022

Nasza stowarzyszeniowa drużyna Piłkarski Tryb Życia nie zwalnia tempa i w pocie czoła przygotowuje się do sezonu 2022/2023. Zawodnicy pod okiem trenera Marcina ciężko trenują, aby zadbać swoją wakacyjną formę.

Treningi odbywają się we współpracy z Fundacją "Pomaluj mi Świat", dzięki czemu najlepsi zawodnicy otrzymują szansę zaprezentowania się w Sekcji Bez Barier WKS Śląsk Futsal Wrocław, co jest niesamowitą motywacją do wytężonej pracy.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii z naszego piątkowego treningu.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA