Wersja dla osób niedowidzących
Potrzebujemy Twojego wsparcia! - #AkcjaLicytacja
15.10.2023

Kochani Przyjaciele! Mamy wspaniałą wiadomość – już niedługo rusza kolejna edycja naszej corocznej kampanii, czyli AkcjaLicytacja! Tym razem kontynuujemy zbiórkę funduszy na stworzenie i wyposażenie Mieszkalnictwa Wspomagającego, które będzie domem dla osób z niepełnosprawnościami. Chcemy zapewnić im miejsce, w którym będą mogli żyć, rozwijać się pod okiem specjalistów i zdobywać pełną samodzielność.

Dzień Sportu w MSPDiON
21.09.2023

Rok szkolny rozpoczął się już jakiś czas temu, przyszła więc pora na nasz coroczny dzień sportu. Impreza odbyła się na boisku Akademii Sportu w Miliczu (której serdecznie dziękujemy za gościnę) i przyciągnęła tłumy uczestników, a także zacnych gości.

A dziś, w tę słoneczną środę - przedstawiamy Wam Mariusza
20.09.2023

Piękna pogoda nas nie opuszcza, a wręcz przeciwnie – uracza nas swoją obecnością i dobrocią, dzięki czemu możemy napawać się pozytywnymi emocjami. Tak samo jak swoją pozytywną aurą zarażają nas osoby, z którymi mamy przyjemność współpracować podczas prowadzenia Ośrodka Czasowego Pobytu.

D. Folmer i J. Gaj nominowane do Hipokratesa 2023
19.09.2023

Ależ wspaniała informacja! Z dumą pragniemy ogłosić, że związane z naszym stowarzyszeniem Dorota Folmer i Justyna Gaj zostały nominowane w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu medycznego „Hipokrates”. Nagroda jest tym cenniejsza, że nominacje zgłaszają sami pacjenci, a głosowanie odbywa się pod patronatem NFZ. Patronem finałowej gali zostało natomiast Ministerstwo Zdrowia.

Oferty pracy!
18.09.2023

Szukamy terapeutów, fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów oraz logopedów.

Przedstawiamy Panią Ewę – uczestniczkę Ośrodka Czasowego Pobytu
15.09.2023

Przyszła pora na kolejny meldunek dotyczący uczestników Ośrodka Czasowego Pobytu. W dzisiejszym wydaniu naszego cotygodniowego cyklu pragniemy przedstawić Wam postać pani Ewy, która uczestniczy w naszym projekcie od lutego.

Strona Główna

Zaproszenie
26.05.2023

Zapraszamy na Powiatowy Integracyjny Dzień Dziecka i Jubileusz 30 lat Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych!

To niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się nad Zalewem Rekreacyjnym, jest organizowane przez Powiat Milicki, Fundację na rzecz Ziemi Milickiej oraz naszą organizację. To wspólna inicjatywa, mająca na celu stworzenie wyjątkowego dnia pełnego radości tych najmłodszych, integracji i świętowania.

Jubileusz 30 lat Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych to nie tylko okazja do wspominania dotychczasowych osiągnięć, ale także świętowanie siły i determinacji naszej społeczności. Od trzech dekad stowarzyszenie towarzyszy dzieciom i osobom niepełnosprawnym, wspierając ich rozwój, integrując i tworząc przyjazne środowisko.

W dniu pikniku czeka nas wiele atrakcji! Przygotowaliśmy bogaty program, pełen zabaw, występów artystycznych i pokazów, które zapewnią niezapomniane chwile dla wszystkich uczestników, a o których powiemy więcej niebawem. Będzie również miejsce dla aktywności sportowych, animacji, dmuchańców, kreatywnych warsztatów oraz pysznego jedzenia.

Przyłączcie się do naszego święta integracji, przyjaźni i radości! To wspaniała okazja, aby spędzić czas razem, wzajemnie się inspirować i uczyć się od siebie nawzajem. Wszystkich serdecznie zapraszamy - zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Data: 02.06.2023 r.

Godzina: Rozpoczynamy od 14:00

Miejsce: Zalew Rekreacyjny w Miliczu, ul. Kolejowa 10

Dołączcie do nas i uczestniczcie w jednym z najważniejszych wydarzeń naszej społeczności. Razem tworzymy miejsce, w którym każde dziecko i osoba niepełnosprawna może poczuć się doceniona i kochana.

Nie możemy się doczekać, aby spotkać Was na Powiatowym Integracyjnym Dniu Dziecka i Jubileuszu 30 lat Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych! Udostępnijcie to wydarzenie i zaproście swoich bliskich!

Więcej informacji na temat wydarzenia wkrótce!

ZAPRASZAMY TEŻ NA NASZE WYDARZENIE NA FACEBOOKU,
GDZIE REGULARNIE PUBLIKUJEMY NOWE INFORMACJE

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA