Wersja dla osób niedowidzących
Potrzebujemy Twojego wsparcia! - #AkcjaLicytacja
15.10.2023

Kochani Przyjaciele! Mamy wspaniałą wiadomość – już niedługo rusza kolejna edycja naszej corocznej kampanii, czyli AkcjaLicytacja! Tym razem kontynuujemy zbiórkę funduszy na stworzenie i wyposażenie Mieszkalnictwa Wspomagającego, które będzie domem dla osób z niepełnosprawnościami. Chcemy zapewnić im miejsce, w którym będą mogli żyć, rozwijać się pod okiem specjalistów i zdobywać pełną samodzielność.

Dzień Sportu w MSPDiON
21.09.2023

Rok szkolny rozpoczął się już jakiś czas temu, przyszła więc pora na nasz coroczny dzień sportu. Impreza odbyła się na boisku Akademii Sportu w Miliczu (której serdecznie dziękujemy za gościnę) i przyciągnęła tłumy uczestników, a także zacnych gości.

A dziś, w tę słoneczną środę - przedstawiamy Wam Mariusza
20.09.2023

Piękna pogoda nas nie opuszcza, a wręcz przeciwnie – uracza nas swoją obecnością i dobrocią, dzięki czemu możemy napawać się pozytywnymi emocjami. Tak samo jak swoją pozytywną aurą zarażają nas osoby, z którymi mamy przyjemność współpracować podczas prowadzenia Ośrodka Czasowego Pobytu.

D. Folmer i J. Gaj nominowane do Hipokratesa 2023
19.09.2023

Ależ wspaniała informacja! Z dumą pragniemy ogłosić, że związane z naszym stowarzyszeniem Dorota Folmer i Justyna Gaj zostały nominowane w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu medycznego „Hipokrates”. Nagroda jest tym cenniejsza, że nominacje zgłaszają sami pacjenci, a głosowanie odbywa się pod patronatem NFZ. Patronem finałowej gali zostało natomiast Ministerstwo Zdrowia.

Oferty pracy!
18.09.2023

Szukamy terapeutów, fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów oraz logopedów.

Przedstawiamy Panią Ewę – uczestniczkę Ośrodka Czasowego Pobytu
15.09.2023

Przyszła pora na kolejny meldunek dotyczący uczestników Ośrodka Czasowego Pobytu. W dzisiejszym wydaniu naszego cotygodniowego cyklu pragniemy przedstawić Wam postać pani Ewy, która uczestniczy w naszym projekcie od lutego.

Strona Główna

Oferty pracy!
18.09.2023

Szukamy terapeutów, fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów oraz logopedów.

Jesteśmy zespołem, który wspiera dzieci od chwili wykrycia niepełnosprawności lub zagrożenia niepełnosprawnością aż po ich pierwsze kroki w szkole. Nasza misja to tworzenie wszechstronnego wsparcia dla maluchów i ich rodzin na każdym etapie rozwoju.

Co oferujemy:
  • Pracę w elastycznych godzinach dostosowanych do Twojego planu.
  • Umowę zlecenie, dającą Ci swobodę organizacji pracy.
  • Inspirujące środowisko pracy i wsparcie zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Zrozumienie wyzwań związanych z niepełnosprawnością u dzieci.
  • Empatia i umiejętność budowania relacji z dziećmi i ich rodzinami.
Jeśli jesteś gotowy/ta na pracę, która naprawdę ma znaczenie i chcesz pomagać dzieciom w ich drodze do edukacji i rozwoju, to czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami po więcej, szczegółowych informacji!
 
Aby aplikować, prześlij nam swoje CV na adres biuro@mspdion.org.pl (w treści tytułu maila prosimy o wpisanie: Rekrutacja "Za życiem").
 
Dołącz do naszego zespołu!
 
 
 

 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA