Wersja dla osób niedowidzących
Świetna zabawa podczas imprezy andrzejkowej
30.11.2023

Dziś uczniowie Ośroddka Rewalidacyjno-Wychowawczego bawią się na  niesamowitej imprezie andrzejkowej w restauracjach Parkowa!

Podsumowanie październikowej asystentury
29.11.2023

Na dworze zrobiło się chłodno, pora więc ogrzać serca kolejną porcją zdjęć z realizacji projektu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami”. Październik to kolejny miesiąc, w którym zapewnialiśmy osobom z niepełnosprawnościami wsparcie w postaci asystenta osobistego, którego głównym zadaniem jest pomaganie im w codziennych czynnościach.

Alicja Szatkowska oznaczona przez Prezydenta RP
27.11.2023

Dziś w uroczystej atmosferze w Pałacu Prezydenckim doszło do wyjątkowego momentu, gdy Prezes Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Alicja Szatkowska, została uhonorowana Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez samego Prezydenta Andrzeja Dudę. Wydarzenie miało miejsce podczas spotkania z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.

Ziembul w Miliczu
23.11.2023

Mamy mega radość dzielić się z Wami wyjątkowym momentem, który niedawno miał miejsce w naszej organizacji! Gościliśmy niesamowity zespół muzyczny ZIEMBUL, a ich wizyta to nie tylko muzyka, ale także ogromna dawka inspiracji, która na zawsze pozostanie w sercach naszych uczestników!

Wiemy ile uzbieraliśmy z balu andrzejkowego
22.11.2023

Po niesamowitym balu andrzejkowym, gdy emocje już opadły, przyszedł czas na podsumowanie naszego wspólnego wysiłku w zbiórce funduszy na doposażenie naszej hipoterapii, w tym zakup nowego siodła.

Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia
21.11.2023

We wtorek 21.11.2023 r. odbyło się Walne Zebranie Członków MSPDiON. Wydarzenie miało miejsce w całkiem nowej lokalizacji, bo w otwartej w tym roku Kawiarni Spółdzielni Socjalnej "Poza horyzont". Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:00, jednak ze względu na brak kworum odbyło się ono w II terminie - 15 minut później.

Strona Główna

Święto 11-go Listopada
14.11.2023

W poprzednim tygodniu placówki Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zamieniły się w magiczne miejsca, gdzie sztuka, muzyka i kolor tworzyły niezapomniane wspomnienia. Podczas niezwykłych obchodów 11 listopada zabrzmiały piosenki i scenki, które wypełniły serca wszystkich obecnych patriotycznym duchem!

Nasze utalentowane grupy przygotowały krótkie scenki, które przeniosły nas w czas i przypomniały o ważnych wydarzeniach w historii Polski. Cała przestrzeń przesiąknięta była atmosferą narodowej dumy dzięki misternie przygotowanym dekoracjom. Biało-czerwone flagi, ozdoby, oraz symboliczne detale stworzyły niepowtarzalną scenerię, w której każdy szczegół odzwierciedlał naszą miłość do Ojczyzny. Bohaterstwo, determinacja i duma przekazywane były nie tylko słowami, ale i gestami, budząc silne emocje. Wykonanie piosenek "Czerwone Maki na Monte Cassino" oraz "Rozkwitały pąki białych róż" dotknęły serc wszystkich obecnych.

Każde słowo i dźwięk przypominały nam o bohaterstwie żołnierzy, którzy walczyli o naszą niepodległość. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tych wyjątkowych chwilach. Razem stworzyliśmy nie tylko spektakl artystyczny, lecz także oddaliśmy hołd Polskiej historii. Niech ta energia i jedność towarzyszą nam zawsze!

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA