Wersja dla osób niedowidzących
Wstępne standardy ochrony małoletnich obowiązujące we wszystkich placówkach MSPDiON
23.02.2024

Wstępne standardy ochrony małoletnich obowiązujące we wszystkich placówkach MSPDiON.

Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylki
16.02.2024

Dziś w grupie "Motylki" odbył się wyjątkowy dzień, pełen miłości, radości i wdzięczności. Dzień Babci i Dziadka - czas, który wszyscy wyczekiwaliśmy z niecierpliwością, aby móc wyrazić nasze serdeczne uczucia wobec naszych kochanych dziadków. 

Święto miłości w MSPDiON
15.02.2024

Razem tworzymy niezapomniane chwile! Uczestnicy zajęć sportowo-społeczno-kulturalnych spędzili magiczny dzień, który połączył ich wszystkich w radosnej atmosferze.

Opieka wytchnieniowa - limit zgłoszeń przekroczony!
14.02.2024
Szanowni Państwo, informujemy że otrzymaliśmy środki na realizację projektu "Opieka wytchnieniowa edycja 2024"! Ze względu na ograniczone dofinansowanie limit uczestników, których możemy objąć wsparcie został już osiągnięty. Oczywiście podobnie jak w programie "Asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej" rekrutacja będzie nadal prowadzana ale na tzw. listę rezerwową przez cały okres trwania projektu.
ASYSTENT - Limit zgłoszeń przekroczony!
14.02.2024
Drodzy Uczestnicy, z ogromną radością chcieliśmy Wam przekazać, że zainteresowanie uczestnictwem w naszym Programie Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością - edycja 2024, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!
Mieszkańcy Gminy Milicz wystartowali z gimnastyką!
09.02.2024

Wszyscy wiemy, że aktywność fizyczna gra istotną rolę w naszym życiu codziennym. Poprawia ona nasze zdrowie, profilaktycznie zapobiega różnym schorzeniom, a także napawa nas pozytywnymi emocjami. Świadomość tego, co jest korzystne dla naszego narządu ruchu może przekazać nam nie kto inny, jak doświadczony fizjoterapeuta. 

Strona Główna

Niezapomniany Bal Karnawałowy!
05.02.2024

Karnawałowa gorączka zbliża się do końca, ale my, uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego, postanowiliśmy zakończyć go w wielkim stylu! Razem z przyjaciółmi udaliśmy się do Restauracji Parkowa, gdzie odbył się nasz wspaniały Bal Kostiumowy. Nie mogło zabraknąć tu Kung Fu Pandy, Batmana, ani nawet księżniczek i czarodziejów - a także wielu innych bajkowych postaci!

Joanna Broniecka, Dyrektor ds. Nauczania OR-W, rozpoczęła imprezę oficjalnym przemówieniem, życząc nam niesamowitej zabawy! W harmonogramie mieliśmy mnóstwo tańca, zarówno do współczesnych hitów, jak i klasycznych przebojów, oraz pyszny poczęstunek, który dodawał nam energii do dalszego szaleństwa na parkiecie.

Ten bal był absolutnie niesamowity, a uśmiechy na naszych twarzach mówią same za siebie! Czekamy już niecierpliwie na kolejną okazję do wspólnej zabawy i gorąco zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z naszej fantastycznej imprezy!

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA