Wersja dla osób niedowidzących
Wstępne standardy ochrony małoletnich obowiązujące we wszystkich placówkach MSPDiON
23.02.2024

Wstępne standardy ochrony małoletnich obowiązujące we wszystkich placówkach MSPDiON.

Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylki
16.02.2024

Dziś w grupie "Motylki" odbył się wyjątkowy dzień, pełen miłości, radości i wdzięczności. Dzień Babci i Dziadka - czas, który wszyscy wyczekiwaliśmy z niecierpliwością, aby móc wyrazić nasze serdeczne uczucia wobec naszych kochanych dziadków. 

Święto miłości w MSPDiON
15.02.2024

Razem tworzymy niezapomniane chwile! Uczestnicy zajęć sportowo-społeczno-kulturalnych spędzili magiczny dzień, który połączył ich wszystkich w radosnej atmosferze.

Opieka wytchnieniowa - limit zgłoszeń przekroczony!
14.02.2024
Szanowni Państwo, informujemy że otrzymaliśmy środki na realizację projektu "Opieka wytchnieniowa edycja 2024"! Ze względu na ograniczone dofinansowanie limit uczestników, których możemy objąć wsparcie został już osiągnięty. Oczywiście podobnie jak w programie "Asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej" rekrutacja będzie nadal prowadzana ale na tzw. listę rezerwową przez cały okres trwania projektu.
ASYSTENT - Limit zgłoszeń przekroczony!
14.02.2024
Drodzy Uczestnicy, z ogromną radością chcieliśmy Wam przekazać, że zainteresowanie uczestnictwem w naszym Programie Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością - edycja 2024, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!
Mieszkańcy Gminy Milicz wystartowali z gimnastyką!
09.02.2024

Wszyscy wiemy, że aktywność fizyczna gra istotną rolę w naszym życiu codziennym. Poprawia ona nasze zdrowie, profilaktycznie zapobiega różnym schorzeniom, a także napawa nas pozytywnymi emocjami. Świadomość tego, co jest korzystne dla naszego narządu ruchu może przekazać nam nie kto inny, jak doświadczony fizjoterapeuta. 

Strona Główna

Zapisy na II Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej ruszyły!
06.02.2024

Wracamy z drugą edycją działania, które cieszyło się w styczniu dużym zainteresowaniem i pozwoliło świetnie się bawić w szczytnym celu. Zapraszamy więc wszystkich chętnych (zarówno osoby "zdrowe", jak i z niepełnosprawnościami) do udziału w charytatywnych rozgrywkach, których celem jest wsparcie działalności stowarzyszeniowej drużyny Piłkarski Tryb Życia złożonej z osób z niepełnosprawnościami.

Zgodnie z ideą #FutbolBezBarier do udziału zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy chcą rywalizować w jej halowej odmianie, a jednocześnie przyczynić się do wsparcia osób z niepełnosprawnościami.

  • KIEDY: 18 lutego 2024 r.
  • O KTÓREJ: 09:00
  • GDZIE: Hala Sportowa przy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu
  • KTO: Drużyny minimum 5-osobowe
  • WPISOWE: 350 zł od drużyny
  • ZAPISY: 791 155 870

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA