Wersja dla osób niedowidzących
Rozpoczynamy wielkie przygotowania do niezwykłego wydarzenia!
09.05.2024

Rozpocznijmy wspólnie naszą podróż ku Godności! Zapraszamy na niezwykły koncert "Kroki do Godności" z udziałem zespołu Arka Noego, który odbędzie się 9 maja 2024 o godzinie 19:00 w Kościele Łaski pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu.

Marcowa asystentura w MSPDiON
15.04.2024

Za nami marzec, pora więc na podsumowanie kolejnego miesiąca wsparcia udzielanego w naszej organizacji osobom z niepełnosprawnościami przez asystentów. 

"Seniorzy w formie" wystartowali z kolejnymi zajęciami
12.04.2024

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszych zajęć hortiterapii dla seniorów, które odbyły się wczoraj w otoczeniu niezwykłej natury i przy sprzyjającej pogodzie.

Marcowe zajęcia sportowo-kulturalno-społeczne
08.04.2024

Śpieszymy do Was z relacją marcowych zajęć sportowo-kulturalno-społecznych! Ubiegły miesiąc obfitował w wiele aktywności, kiedy to uczestnicy mieli okazje spędzić czas na różnorodnych zajęciach stacjonarnych, jak i wyjazdowych.

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 19.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 15.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

Strona Główna

Życzenia Wielkanocne od MSPDiON
29.03.2024

Życzenia Wielkanocne od MSPDION.

Szanowni Państwo,

wraz z nadejściem Wielkanocy chciałabym z całego serca złożyć mieszkańcom powiatu milickiego, pracownikom Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, uczestnikom wszystkich naszych placówek oraz ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia.

Niech te świąteczne dni niosą ze sobą radość, nadzieję i wzajemną życzliwość. Niech będą okazją do budowania silniejszych więzi rodzinnych i społecznych, pełnych zrozumienia i wsparcia dla siebie nawzajem.

Wielkanoc to czas odrodzenia i nowego początku. Niech w tym szczególnym czasie odnajdziemy siłę do pokonywania trudności oraz motywację do podejmowania nowych wyzwań. Niech każdy z nas odnajdzie w sobie siłę do działania i wytrwałość w dążeniu do realizacji swoich marzeń.

Życzę Wam, drodzy Przyjaciele, abyście w tym wyjątkowym okresie doświadczyli pełni spokoju, miłości i szczęścia. Niech Wielkanoc przyniesie Wam wiele uśmiechów, ciepła oraz nadziei na lepsze jutro.

Prezes Milickiego Stowarztszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

Alicja Szatkowska

 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA