Wersja dla osób niedowidzących
Rozpoczynamy wielkie przygotowania do niezwykłego wydarzenia!
09.05.2024

Rozpocznijmy wspólnie naszą podróż ku Godności! Zapraszamy na niezwykły koncert "Kroki do Godności" z udziałem zespołu Arka Noego, który odbędzie się 9 maja 2024 o godzinie 19:00 w Kościele Łaski pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu.

Marcowa asystentura w MSPDiON
15.04.2024

Za nami marzec, pora więc na podsumowanie kolejnego miesiąca wsparcia udzielanego w naszej organizacji osobom z niepełnosprawnościami przez asystentów. 

"Seniorzy w formie" wystartowali z kolejnymi zajęciami
12.04.2024

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszych zajęć hortiterapii dla seniorów, które odbyły się wczoraj w otoczeniu niezwykłej natury i przy sprzyjającej pogodzie.

Marcowe zajęcia sportowo-kulturalno-społeczne
08.04.2024

Śpieszymy do Was z relacją marcowych zajęć sportowo-kulturalno-społecznych! Ubiegły miesiąc obfitował w wiele aktywności, kiedy to uczestnicy mieli okazje spędzić czas na różnorodnych zajęciach stacjonarnych, jak i wyjazdowych.

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 19.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 15.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

Strona Główna

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
02.04.2024

Kwiecień przywitał nas niezwykle piękną aurą, która zapanowała na zewnątrz. Wypoczęci po Świętach Wielkanocnych wracamy do codziennych obowiązków. Dzisiaj wróciliśmy w szczególny sposób, bo choć zawsze jest u nas niezwykle kolorowo, to dziś króluje jedna, wyjątkowa barwa.

2 kwietnia, czyli Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – niezwykle istotna data, która w każdym roku jest celebrowana przez nas wyjątkowo, we wszystkich placówkach Stowarzyszenia. Ten dzień ma swój kolor przewodni, jednak z pewnością jest on tylko symboliczny, bo choroba spektrum autyzmu przepełniona jest milionem pięknych barw. Te barwy mają odzwierciedlenie w życiu codziennym osób z tą niepełnosprawnością, wpływając na ich wyjątkowe cechy charakterów.

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego dnia, gdzie dumnie prezentujemy się w niebieskich barwach, przyłączając się do ogólnokrajowej akcji „Na Niebiesko Dla Autyzmu” niosąc rozgłos świadomości, wszędzie tam, gdzie możemy dotrzeć!

Pamiętajmy o tym, że wzajemna akceptacja, płynąca prosto z serca jest niezwykle ważna, dlatego tak istotne jest aby, rozbrzmiało to jak najgłośniej!

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA