Wersja dla osób niedowidzących
Czym jest godność? - film o #NaszNowyDom
01.06.2024

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogli być z nami na koncercie, do obejrzenia filmu, który specjalnie dla Was przygotowaliśmy na tę okazję

Arka Noego zagrała w szczytnym celu
31.05.2024

Ależ to był magiczny wieczór… W czwartek, 9 maja br., w Kościele Łaski pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu odbył się już XII koncert organizowany przez naszą organizację. Tym razem gwiazdą wieczoru był znany i lubiany zespół ARKA NOEGO OFFICIAL pod przewodnictwem Roberta Friedricha. Wydarzenie nazwane „Kroki do Godności” miało na celu zwrócenie uwagi na tytułową godność osób z niepełnosprawnością. 

Wyniki zapytania ofertowego z dnia 14.05.2024
27.05.2024

Demontaż dźwigu hydraulicznego, dostawa i montaż nowego dźwigu elektrycznego w budynku w Miliczu przy ul. Kopernika 20.

Wizyta w Sejmie RP
22.05.2024

Wczoraj nasza delegacja miała przyjemność gościć w Sejmie, gdzie wzięli udział w posiedzeniach dwóch podkomisji stałych: do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz sportu dzieci i młodzieży oraz sportu osób z niepełnosprawnościami.

Obchody Dnia Świadomości o Spektrum Autyzmu
22.05.2024

W maju uczestnicy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych obchodzili Dzień Świadomości o Spektrum Autyzmu.

Nasi seniorzy nie zwalniają tempa!
21.05.2024

W ramach aktualnie trwającego projektu "Seniorzy w formie" odbywają się różnorodne zajęcia: taneczne, jogi, ogrodnictwa, makramy oraz zdrowego odżywiania.

Strona Główna

Kurs szkoleniowy operatora krzesła ewakuacyjnego.
15.05.2024

Wczoraj mieliśmy przyjemność zorganizować kolejne szkolenie z zakresu bezpiecznej ewakuacji, które odbyło się w naszym Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym w Miliczu.

Nasz zespół uczestniczył w intensywnych zajęciach, podczas których poznaliśmy praktyczne zastosowanie krzesełka ewakuacyjnego FALCON, dostarczonego przez renomowaną firmę EnSafe.One - Polska.
 
Pod okiem doświadczonego instruktora, Pana Bartosza, zgłębiliśmy techniki bezpiecznej ewakuacji z użyciem krzesła ewakuacyjnego w różnorodnych scenariuszach. Dzięki temu szkoleniu nasz personel jest teraz jeszcze lepiej przygotowany do radzenia sobie w nagłych sytuacjach oraz do zapewnienia bezpieczeństwa naszym uczniom.
 
W szkoleniu wzięło udział 30 naszych pracowników, którzy wykazali ogromne zaangażowanie i zainteresowanie tematem. Oprócz podstawowych informacji dotyczących bezpieczeństwa i ewakuacji, skupiliśmy się szczególnie na obsłudze krzesła ewakuacyjnego. Wiedza na ten temat jest niezwykle cenna, ponieważ w razie zagrożenia możliwość szybkiego i skutecznego ewakuowania jest kluczowa.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Ensafe One za profesjonalną współpracę oraz za dostarczenie wysokiej jakości sprzętu, który może okazać się kluczowy w sytuacjach awaryjnych.
 
Dla naszej załogi bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego też będziemy kontynuować nasze wysiłki w zakresie doskonalenia procedur ewakuacyjnych i zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim naszym podopiecznym. 
 
Zadanie dofinansowano w ramach projektu "Bezpieczna ewakuacja”, dofinansowanego ze środków pochodzących z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA