Wersja dla osób niedowidzących
Wspaniałe wiadomości! Zapraszamy na Dzień Dziecka
15.06.2024

Już 15 czerwca 2024 roku czeka na Was moc atrakcji, które przepełnione będą prawdziwą radością!

Otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Sportu!
13.06.2024

Informujemy, że nasze stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie od Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2024 roku!

XI edycja "Przedszkola na start" pełna sportowych emocji
13.06.2024

Wydarzenie zorganizowane przez UKS Szkółka Piłkarska Milicz pod przewodnictwem prezesa Andrzeja Kubiaka oraz trenera Krzysztofa Szewczyka, odbyło się na Stadionie Miejskim w Miliczu. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z Niepublicznego Przedszkola prowadzonego przez Mspdion oraz uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Miliczu.

Podziękowania dla firmy BODZIO!
13.06.2024

Podziękowania dla FM Bodzio za wsparcie Powiatowo-Gminnego Dnia Dziecka "Wszystkie Dzieci Nasze Są"

Dzień Rodziny w grupie Pszczółek
12.06.2024

Dzień Rodziny w grupie przedszkolaków "Pszczółek" był wydarzeniem, pełnym radości, wzruszeń i wspólnie spędzonego czasu. Przygotowania do tego dnia trwały już od dłuższego czasu, a dzieci i nauczyciele włożyli wiele serca i pracy, aby wszystko przebiegło idealnie.

Pierwsza Komunia Święta dzieci z MSPDiON
11.06.2024

To wyjątkowe wydarzenie odbyło się 25 maja 2024 roku, w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą. Kościół wypełnił się radosną atmosferą i modlitwą, a dzieci, ubrane w odświętne stroje, z przejęciem przystępowały do swojego pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii.

Strona Główna

Powracamy z cotygodniowymi - środowymi artykułami!
05.06.2024

Po kilku miesięcznej przerwie mamy dla Was nowe wiadomości, które spływają do nas od opiekunów działających prężnie w projekcie „Prowadzenie Ośrodka Czasowego Pobytu w Krośnicach”.

Dzisiaj chcemy przedstawić Wam kilka słów o Ani, która uczestniczy w projekcie już drugi rok! Ania, to  osoba wrażliwa i pogodna, cechuje się empatią, zrozumieniem dla innych oraz optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia spędzać czas na czytaniu książek, co pozwala jej na ucieczkę do innych światów i zgłębianie różnych perspektyw. Chętnie układa puzzle, czerpiąc radość z rozwiązywania skomplikowanych wzorów i osiągania zamierzonego celu. Często wybiera się na krótkie spacery, podczas których relaksuje się i cieszy otaczającą naturą. Lubi także wizyty w kinie, gdzie może zanurzyć się w fascynujące historie na dużym ekranie. Regularnie odwiedza także basen, ponieważ pływanie sprawia jej przyjemność i pozwala utrzymać dobrą kondycję fizyczną.

Projekt "Prowadzenie Ośrodka Czasowego Pobytu w Krośnicach" jest dofinansowany ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA