Wersja dla osób niedowidzących
Pożegnanie Małgorzaty Biernackiej
11.07.2024

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszej psycholożki i koordynatorki Milickiego Centrum Wsparcia Capitol, Małgorzaty Biernackiej.

Oficjalnie! Milicz stolicą Reprezentacji Polski FBB
09.07.2024

W ubiegłą sobotę w "Stara Rzeźnia - Miejsce Spotkań" odbyła się znacząca konferencja prasowa, której głównym tematem było porozumienie zawarte pomiędzy ruchem społecznym FUTBOL BEZ BARIER (FBB) a Starostwem Powiatowym w Miliczu, Gminą Milicz oraz Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

Nordic Walking: Zdrowie i Aktywność na Świeżym Powietrzu
08.07.2024

29 czerwca teren Ostoi Konika Polskiego w Miliczu zamienił się w prawdziwe centrum zdrowia i aktywności dla mieszkańców Gminy Milicz, którzy wzięli udział w zajęciach nordic walking. Pod przewodnictwem wykwalifikowanego fizjoterapeuty, uczestnicy mieli okazję nie tylko poprawić swoją kondycję fizyczną, ale także cieszyć się pięknem przyrody Doliny Baryczy.

Zielona Terapia: Seniorzy w Potaszni Odkrywają Sekrety Ziół i Natury
08.07.2024

Jednym z głównych punktów programu było tworzenie "Soli Życia" - mieszanki soli wzbogaconej o różnorodne zioła.

Poznajcie Piotra- Prowadzenie Ośrodka Czasowego Pobytu w Krośnicach
04.07.2024

Piotr jest osobą wyjątkową, pełną wrażliwości i spokoju. Jego serdeczny uśmiech i pogodne usposobienie zarażają wszystkich wokół pozytywną energią. Czerpie ogromną radość ze spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie może cieszyć się naturą i odprężyć. Uwielbia także oglądać filmy, które pozwalają mu przenieść się w różnorodne światy i historie. Przeglądanie książek to dla Piotra kolejny sposób na odkrywanie nowych rzeczy i rozwijanie swojej wyobraźni.

Kolejne szkolenie za nami!
03.07.2024

Z radością informujemy, że w ramach projektu "Kierunek Rozwój 3", dofinansowanego ze środków PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji budżetu Dolny Śląsk, zorganizowaliśmy kolejne szkolenie dla osób związanych z działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych.

Strona Główna

Dzień Rodziny w grupie Pszczółek
12.06.2024

Dzień Rodziny w grupie przedszkolaków "Pszczółek" był wydarzeniem, pełnym radości, wzruszeń i wspólnie spędzonego czasu. Przygotowania do tego dnia trwały już od dłuższego czasu, a dzieci i nauczyciele włożyli wiele serca i pracy, aby wszystko przebiegło idealnie.

Na początek dzieci recytowały wiersz, który mówił o miłości do rodziny, o wspólnie spędzanych chwilach i o tym, jak ważni są dla nich najbliżsi. Maluchy recytowały z wielkim zaangażowaniem, a rodzice nie kryli wzruszenia, widząc, jak ich pociechy radzą sobie na scenie. Po wierszu przyszedł czas na śpiewanie piosenek. Przedszkolaki, ubrane w eleganckie stroje, śpiewały radosne piosenki dedykowane swoim bliskim. Melodie były wesołe, a teksty mówiły o miłości, wdzięczności i radości z bycia razem. Przedszkolaki śpiewały z wielkim entuzjazmem, a ich uśmiechy rozjaśniały salę. Kolejnym punktem programu było przedstawienie efektów profesjonalnej sesji zdjęciowej przedszkolaków. Na dużym ekranie wyświetlane były zdjęcia dzieci, które pozowały pośród pięknej scenerii.

Następnie przyszedł czas na wręczenie prezentów. Każde dziecko podchodziło do rodziców z drobnym upominkiem – oprawionym w własnoręcznie przygotowaną ramkę ze zdjęciem. Dzieci z dumą wręczały prezenty, a rodzice z radością i wzruszeniem je przyjmowali. Na zakończenie oficjalnej części obchodów Dnia Rodziny, wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Na stołach czekały pyszne przekąski, ciasta, owoce oraz napoje. Był to czas na rozmowy, wymianę wrażeń i wspólne świętowanie. Dzieci bawiły się w kącikach zabaw, a rodzice mieli okazję porozmawiać z nauczycielami oraz innymi rodzicami.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA