Wersja dla osób niedowidzących
Pożegnanie Małgorzaty Biernackiej
11.07.2024

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszej psycholożki i koordynatorki Milickiego Centrum Wsparcia Capitol, Małgorzaty Biernackiej.

Oficjalnie! Milicz stolicą Reprezentacji Polski FBB
09.07.2024

W ubiegłą sobotę w "Stara Rzeźnia - Miejsce Spotkań" odbyła się znacząca konferencja prasowa, której głównym tematem było porozumienie zawarte pomiędzy ruchem społecznym FUTBOL BEZ BARIER (FBB) a Starostwem Powiatowym w Miliczu, Gminą Milicz oraz Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

Nordic Walking: Zdrowie i Aktywność na Świeżym Powietrzu
08.07.2024

29 czerwca teren Ostoi Konika Polskiego w Miliczu zamienił się w prawdziwe centrum zdrowia i aktywności dla mieszkańców Gminy Milicz, którzy wzięli udział w zajęciach nordic walking. Pod przewodnictwem wykwalifikowanego fizjoterapeuty, uczestnicy mieli okazję nie tylko poprawić swoją kondycję fizyczną, ale także cieszyć się pięknem przyrody Doliny Baryczy.

Zielona Terapia: Seniorzy w Potaszni Odkrywają Sekrety Ziół i Natury
08.07.2024

Jednym z głównych punktów programu było tworzenie "Soli Życia" - mieszanki soli wzbogaconej o różnorodne zioła.

Poznajcie Piotra- Prowadzenie Ośrodka Czasowego Pobytu w Krośnicach
04.07.2024

Piotr jest osobą wyjątkową, pełną wrażliwości i spokoju. Jego serdeczny uśmiech i pogodne usposobienie zarażają wszystkich wokół pozytywną energią. Czerpie ogromną radość ze spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie może cieszyć się naturą i odprężyć. Uwielbia także oglądać filmy, które pozwalają mu przenieść się w różnorodne światy i historie. Przeglądanie książek to dla Piotra kolejny sposób na odkrywanie nowych rzeczy i rozwijanie swojej wyobraźni.

Kolejne szkolenie za nami!
03.07.2024

Z radością informujemy, że w ramach projektu "Kierunek Rozwój 3", dofinansowanego ze środków PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji budżetu Dolny Śląsk, zorganizowaliśmy kolejne szkolenie dla osób związanych z działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych.

Strona Główna

Otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Sportu!
13.06.2024

Informujemy, że nasze stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie od Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2024 roku!

Dzięki temu wsparciu będziemy mogli kontynuować i rozwijać nasze działania mające na celu promowanie sportu wśród osób niepełnosprawnych. Środki te pozwolą nam na organizację różnorodnych zajęć sportowych oraz zakup nowego sprzętu sportowego. 
Celem programu jest tworzenie optymalnych warunków umożliwiających osobom niepełnosprawnym zwiększanie uczestnictwa w różnych formach aktywności sportowej, integrację ze społeczeństwem oraz wyrównanie szans w dostępie do przestrzeni publicznej w obszarze sportu.
 
Ruszamy z zapisami! Zapraszamy do zapisów na zajęcia:
AWR - Adepci Wodnej Równowagi (sekcja pływacka)
Futbolowi Pasjonaci (sekcja piłki nożnej)
Boccia Równych Szans (sekcja zajęć bocci)
 
Do pobrania:
 
Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w naszych placówkach oraz na naszej stronie internetowej. 
 
Zapisy oraz więcej informacji: Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Kopernika 8, 56-300 Milicz, kontakt: 71 38 30 014.
 
Dziękujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki za okazane zaufanie i wsparcie! Razem możemy więcej!
 
Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA